באיירן מינכן ספגה תבוסה ביד אליהו

מול היכל מלא ביד אליהו מכבי תל אביב נתנה הצגה מצויינת של כדורסל כשהיא לא מותירה לאורחת מגרמניה סיכוי ורושמת ניצחון גדול, 55-77.

ניצן קידר - ערוץ 7 , ז' בכסלו תש"פ

מכבי תל אביב אוספת ניצחון לניצחון בעונת היורוליג הנוכחית והניצחון הגדול הערב (חמישי) על באיירן מינכן 55-77, במחזור ה-12 ביורוליג הוא עוד נדבך חשוב.

הצהובים הובילו לאורך כל שלבי המשחק ולמעט נפילת מתח ברבע השלישי שהביאה לצמצום הפער לחד ספרתי, הובילה בבטחה.

האוהדים נהנו לראות את השחקנים נוהגים ברבע הרביעי, בקרוב ל-20 הפרש לטובתם, כאילו מדובר במשחק צמוד בדקות הכרעה. קלויארו וזוסמן נתנו את הנשמה על הפרקט ומעל לכולם התעלו סקוטי ווילבקין במופע צליפות ואותלו האנטר שנתן משחק נהדר בהגנה ובהתקפה.

חשוב לציין שהצהובים שחסרו את עמרי כספי, איבדו במהלך המשחק את נייט וולטרס וג'ון דיברתולומיאו שנפצעו פציעות קלות ובעצם הותירו את הקו האחורי חשוף יחסית. חבריהם הצליחו לגרום למצב בו פשוט לא הרגישו בחיסרון.

כבר מהפתיחה היה ברור מי הקבוצה הטובה יותר. טאריק בלאק פתחה את המשחק היטב, אבל האורחים ידעו לתת מענה. הרבע הראשון הסתיים צמוד יחסית, 18-22.

ברבע השני מכבי תל אביב התפוצצה על המגרש. סקוטי ווילבקין ירה מכל מצב והיתרון צמח עד למחצית, 26-41.

ברבע השלישי הצהובים כבר עלו ל-20 הפרש, אבל אז החל מסע חזרה עיקש של הגרמנים, עם ריצת 19-2 כשהם מצליחים להתקרב עד 47-53.

ברבע הרביעי הצהובים התעוררו. זוסמן וקוליארו לחצו בהגנה, ווילבקין המשיך לצלוף, והאורחים איבדו את הראש וספגו עוד ועוד נקודות כשהם נותרים על פחות מ-60 נקודות במשחק שלם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il