שיח מכבד
שיח מכבד צילום: ערוץ 7

הכנס השנתי של ארגון הקהילה הישראלית־אמריקנית Israeli American Council נפתח ביום חמישי בהוליווד שבדרום פלורידה ואירח כ־3,800 ישראלים ויהודים־אמריקנים מרחבי ארצות הברית והעולם.

אירוע הפתיחה נערך במעמד ד"ר מרים אדלסון ושלדון אדלסון ונשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, צפוי לנאום באירוע המרכזי של הכנס, שייערך הלילה (מוצאי שבת שעון ארה"ב).

במושבים השונים השתתפו רחלי פרנקל ובת גלים שאער, עמית סגל, עורך ישראל היום בועז ביסמוט, פוליטיקאים, ד"ר דורי גולד, הרב ד"ר בני לאו, להקת שלווה, הזמרים גידי גוב ודני סנדרסון, מובילי דעת קהל, אנשי עסקים ורבים אחרים.

אחד המושבים עסק בתקשורת הישראלית שבו השתתפו העורך הראשי והמנכ"ל של ערוץ 7 עוזי ברוך והעיתונאית שרה בק. בק עמדה על השינוי שעברה התקשורת הישראלית בשנים האחרונות, גינתה כל ניסיון תקשורתי להכפיש עמדות ימניות ולנהל שיח מאחד ומכבד.

ברוך הדגיש בדבריו את הניסיון לייצר תקשורת ישראלית שונה מזו של עשרות השנים האחרונות וציין כי תפקידו של האתר, הפועל היום בשלוש שפות, להוביל קו ברור המאמין בעם ישראל תורת ישראל וארץ ישראל. הוא חשף כי תוכן שסותר את המטרה שלשמה הוקם האתר לא יעלה גם אם החברה תינזק כלכלית זאת בניגוד לאתרים אחרים שכל מטרתם היא מסחרית גרידא.

בנוסף ציין את הרשתות החברתיות שהחלישו בשנים האחרונות את כוחה של התקשורת ומובילות היום שיח יומיומי על הנושאים הבוערים.

מושב נוסף שיערך בשבת, לאחר התפילה, יעסוק בשילוב הציבור החרדי בכלכלה הישראלית. במושב ישתתפו איש העסקים דוד הגר שעומד מאחורי הנחל החרדי, גדוד נצח יהודה, ראש לשכתו של נשיא המדינה רבקה רביץ ועיתונאי חדשות 12 יאיר שרקי. את המושב תנחה העיתונאית אורלי ברוך מערוץ 7.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו