רק בת 24 וכבר תופסת את תשומת הלב של הפאשניסטיות

תכירו את רחלי זילברשטיין בת ה-24 שמשיקה בימים אלה מותג חדש, הוט קוטור ומציגה קולקציה מרתקת בהשראת משפחות מלוכה.

תגיות: אופנה
טובי הירשלר , י"ד בכסלו תש"פ

דגם נסיכותי
דגם נסיכותי
צילום: רותם לבל

שחקנית חדשה בעולם האופנה: תכירו את רחלי זילברשטיין בת ה – 24, המשיקה בימים אלה מותג חדש, הוט קוטור, תחת השם: ROZ.

האוסף הראשון שלה כולל קולקציה של פריטים נסיכותיים בסגנון רומנטי שעוצבו בהשראת נשים ממשפחות המלוכה שחיו באירופה במאה השמונה עשרה. ההשראה הבולטת ביותר היא מלכת צרפת מארי אנטואנט.

ההשפעה מתבטאת בשימוש באלמנטים וחומרים הקורצים ותואמים לתקופה, כמו שרוולים נפוחים מאוד, פפיונים בצורות וגדלים שונים, קו מותן גבוה, כיווצים ונפח מוגזם בחצאיות. בקולקציה נעשה שימוש בבדי יוקרה איכותיים גם הם תואמים לתקופה הזו, כמו משי, ברוקארד ותחרות שונות. חלק גדול מתפירת הפריטים נעשתה בעבודת יד וכך גם הרקמות.

הקולקציה מיועדת לנשים בכל הגילאים והמידות, שהן בעלות טעם אופנתי יוצא דופן. הפריטים מודולריים וניתן להתאים אותן למי שרוצה מראה צנוע יותר או ההפך. דבר אחד משותף לכולן, מי שרוצה להרגיש כאילו היא הופכת לאורחת בנשף מפואר איי שם בצרפת, הפריטים יתאימו לה.

שמלה בוורוד עתיק פסטלי של המותג ROZ
צילום: רותם לבל

בקולקציה ניתן למצוא מגוון שמלות באורכים שונים, חצאיות תפוחות או נשפכות, חליפות שני חלקים רומנטיות ונשיות, חולצות עם שרוולים מיוחדים, אוברולים במראה נסיכתי, ג'קטים בדגמים שונים ועוד. כל הפריטים מתאפיינים בצבעוניות רומנטית הכוללת גווני ורוד, לבן, תכלת, ירוק, סגול וניוד.

עיצוב נסיכותי
צילום: רותם לבל
טרנד השרוולים המנופחים במראה נסיכותי
צילום: רותם לבל
פפיון נסיכותי
צילום: רותם לבל

בימים אלה פתחה זילברשטיין סטודיו הכולל חשיפה של הקולקציה הראשונה שלה, לצד עיצוב אישי של שמלות כלה ופריטים לאירועים.

זילברשטיין גדלה בבית דתי לאומי. אמה נפטרה כשהייתה בת 8 בלבד. סגנון הלבוש הנשי והאלגנטי של אמה השפיע מאוד על החלטתה לבחור במקצוע המעצבת ועל הקולקציה הבכורה. כשרחלי הקימה את המותג, לא היה לה ספק שהוא הולך להיקרא על שמה של אמה. לפני מספר חודשים זילברשטיין סיימה לימודי תואר ראשון בשנקר ופתחה את הסטודיו. המותג הפך מהר מאוד לשם דבר באופנה הישראלית וכיום רחלי זילברשטיין מסתמנת כדבר הבא ההולכת בעקבות אלון לבנה ושחר אבנט, שמייצגים את ישראל בחו"ל בגאווה.