אלוף ה-NBA עוזב את הפועל חולון

מלקאי ריצ'רדסון שהגיע בקול תרועה רמה להפועל חולון מאלופת ה-NBA, שוחרר בצעד מפתיע מהקבוצה. "אף אחד אינו חסין"

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בכסלו תש"פ

אלוף ה-NBA עוזב את הפועל חולון-ערוץ 7
ריצ'רדסון מול נהריה
צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה

זעזוע נוסף בהפועל חולון. דווקא אחרי שנראה היה כי החל לפרוע את השטרות ולהצדיק את הציפיות הגבוהות שלו, הודיעה הפועל חולון על שחרורו של מלקאי ריצ'רדסון.

אחרי ששיחררה מוקדם יותר העונה את הסנטר האמריקאי לטאביוס וויליאמס לאחר שהיה מעורב בקטטה עם אוהדים וכן פיטרה את מאמנה שרון דרוקר, מבצעת חולון זעזוע שלישי העונה ומשחררת את מי שזכה רק בעונה שעברה באליפות ה-NBA והגיע לחולון כהבטחה גדולה.

השחקן שנבחר בסיבוב הראשון בדראפט 2016 כשנבחר במקום ה-22 ע״י שרלוט ושיחק 69 משחקי NBA, בשלוש העונות האחרונות, 22 מהם במדי האלופה טורונטו בעונה שעברה, שוחרר מחולון לאחר שלטענת ראשי המועדון לא השקיע מספיק.

הגארד בן ה-23 שעבורו זו עונתו הראשונה באירופה, קלע ממוצעים של 12 נקודות בליגה ובליגת האלופות של פיב"א, ונראה כי ההחלטה על שחרורו נבע משיקולים שאינם רק מקצועיים.

איתן לנציאנו, יו"ר המועדון לא הסתיר את המניעים לשחרור אלוף ה-NBA לשעבר כשאמר: "אנחנו מודעים למצבנו ועושים כל שניתן כדי להשיג את היעדים שעדיין ברי השגה מבחינתנו. אף אחד אינו חסין ומי שלא ייתן מעצמו את המקסימום לא ילבש את המדים הסגולים".

עוד אמר היו"ר, "אנחנו בטוחים שיש לנו שחקנים מאוד איכותיים ויש עם מי לעמוד ביעדים, אך כמו שכבר אמרתי, כולם יצטרכו לתת את הכול למען המטרה ובעיקר על מנת להחזיר את הרוח החולונית המפורסמת. אנו מודים לשחקן ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו המקצועית".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il