מתי שריקי: לא שוכח איפה הבית

לאחר שהשתתף בתכנית והתראיין למהדורת החדשות של ערוץ 12 ולכאן 11, מתי שריקי לא שוכח איפה הבית ומפרסם שיר חדש. צפו

תגיות: מתי שריקי
ערוץ 7 , י"ח בכסלו תש"פ | עודכן: 20:21

בשיר החדש "אתה כאן" מספר הזמר מתי שריקי על הקשר שלו עם אלוקים, בתוך כל הדרך המטלטלת בעולם המוסיקה.

''גם אחרי שהשתתפתי בתכנית ריאליטי והתראיינתי לחדשות", אמר שריקי לערוץ 7, "אני לא שוכח איפה הבית, ויודע מי עומד מעבר לדלת".

שריקי מתקדם במהירות לעבר אלבום שני אישי, בוגר ומהודק יותר. "אני מאמין שהקב"ה נמצא כאן מעבר לדלת, גם בדרך האישית שלי וגם במציאות של כולנו כעם ישראל", הוסיף.

"אני מתאכזב לפעמים על דברים שקורים לי בחיים, אני מצפה לדלתות שיפתחו ומצפה למתנות והצלחות, אבל בתכל'ס הדרך שאני הולך בה היא ההצלחה, אני צריך לפתוח את הדלת, לפתוח את הלב לברכה ולאור שייכנס, אני יודע שהוא כאן! אני צריך רק כוחות כדי לקבל את זה וכלים להכיל את זה, אבל גם מבקש עזרה לא ליפול בדרך הזאת. רק תפתחו את הדלת! זאת התפילה שלי", אמר.

השאיפות של שריקי משליכות החוצה לצדדים נוספים. "לעם ישראל שיש כ"כ הרבה טוב סביבו ובתוכו, וצריך רק לפתוח את הדלת, לאלוקים שאוהב אותנו ולמשיח שאולי כבר פה, לילד שאוהב את אבא שלו, אבל צריך לתת לו לאהוב בחזרה, ולכל אדם שמתגעגע ומייחל למשאלות הלב שלו... ובעצם: רק תפתחו את הדלת!"

את "אתה כאן" כתב והלחין שריקי. על ההפקה וגם חלק מהלחן - נעם עקרבי (עידן רייכל, עברי לידר, אליעד ועוד). ובימים אלה הוא מנהל קמפיין מימון המונים לקראת אלבומו החדש ומתכונן למופע השקה שיתקיים בחנוכה בגולה פ"ת.