משה גפני נגד עליזה בלוך: "היא לא בדיוק רוצה אותנו שותפים"

יו"ר דגל התורה תוקף את ראש העיר בית שמש: "התברר שהיא לא בדיוק הולכת איתנו, היא לא מוכנה שנהיה שותפים אמיתיים ולא נקבל סגן".

מיכל לוי , י"ט בכסלו תש"פ

משה גפני נגד עליזה בלוך: "היא לא בדיוק רוצה אותנו שותפים"-ערוץ 7
ח"כ משה גפני
צילום: שריה דיאמנט

יו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני מותח ביקורת על ראש העיר בית שמש עליזה בלוך, על רקע ההסכם הקואליציוני שחתמה עם סיעת ש"ס בעיר.

"ישבתי עם עליזה בלוך אחרי הבחירות אחרי שהתברר שהיא לא בדיוק הולכת איתנו", סיפר גפני בראיון לרדיו קול ברמה, "היא לא מוכנה שנהיה שותפים אמיתיים ולא נקבל סגן, אנחנו בכל אופן המפלגה הדתית הגדולה בבית שמש".

גפני טען כי בלוך מפקירה את תושביה החרדיים של העיר הוותיקה. "הייתי שם בסיור בבית שמש הוותיקה, ילדים שאין להם פיתרון ונוסעים למקום מוחרם היא לא מתכוונת להביא פתרון. היא מדברת יפה אבל לא מעבר מזה".

"התברר שאנחנו לא מקבלים את הסגן שבזמני אומרים שנותנים לבית היהודי את המועצה הדתית ופתאום התברר שנותנים את המועצה לש"ס, שקיבלו בהסכם את המועצה הדתית ולבית היהודי נשאר הסגן והתברר שמה שבלוך אמרה לנו, זה היה רק תירוץ סרק ורק מילים בעלמא ואין מאחורי זה כלום".

"ההרגשה שהיא לא בדיוק רוצה אותנו בשותפות אמיתית - אני לא מרגיש שותפות שלנו", אמר גפני ופיזר איומים אודות אפשרות של פרישה מהקואליציה. "היא התקשרה אליי ורצתה שנדבר, עדיין לא חזרתי אליה. נצטרך לשאול את גדולי התורה בקשר לפרישה מהקואליציה".