מעצבת בהשראה
נשים עם סיפורי העצמה בצילומי קולקציית מטפחות של "מלכתא"

נופר זרביב, בעלת מותג המטפחות "מלכתא" מעצבת ומצלמת קולקציה חדשה בהשראת נשים עם סיפורי העצמה אישיים

תגיות: אופנה
טובי הירשלר , כ' בכסלו תש"פ

נשים עם סיפורי העצמה בצילומי קולקציית מטפחות של "מלכתא"-ערוץ 7
נשים מעצימות בצילומים למלכתא
צילום: אמונה לש

נופר זרביב, מעצבת המטפחות ובעלת מותג כיסויי הראש "מלכתא", מציבה נשים עם סיפור השראה אישי בקדמת הבמה ומשיקה בימים אלו קולקציה בהשראתן.

אישה אמיצה בצילומים למלכתא
צילום: אמונה לש

זרביב (29) נשואה +2, עוסקת באמנות מאז שהיא זוכרת את עצמה. העיסוק בעיצוב אופנה, הפך למקצוע של ממש, אחרי שסיימה את שירותה הצבאי בחייל המודיעין. את לימודי עיצוב האופנה, השלימה בלימודי חוץ של ויצו, שם העמיקה את הידע בתחום.

כבת למשפחה מסורתית, היא מצאה את עצמה נמשכת לתהליך התחזקות דווקא מהעיסוק באופנה ובדים. כשתפרה במהלך קורס של מכון יעל, נחשפה זרביב לתחום כיסויי הראש והחלה חוקרת את האקססורי הייחודי באופנה המקומית והעולמית. העיסוק והמשיכה החזקה לעיצוב מטפחות, הדגיש בה את הצורך ליצור במקביל להליך התחזקותה.

בתזמון מושלם, נוסע דודה של זרביב לדרום אפריקה ומביא לה בד אפריקאי במתנה. מרגע זה, מתאהבת זרביב בבד הצבעוני שמשמש לה בסיס ליצירת קולקציית המטפחות המרשימה שלה.

מותג המטפחות "מלכתא" מציג קולקציית מטפחות מרהיבה בשילוב בדים אפריקאים שמאופיינים בצבעוניות עזה וטקסטורת בד נוחה לעיצוב. זרביב, מתייחסת לכיסוי הראש כאל כתר מפואר לאישה- המלכה(תא) לצילומי קולקציית החורף, בחרה זרביב במודליסטיות של החיים, כאלו שחוו דבר או שתיים בחייהן והפכו את הניסיון לכוח מעצים.

כיסוי ראש בקשירה נמוכה
צילום: אמונה לש

קולקציית החורף החדשה של מלכתא, משלבת כמה סוגי בדים וקשת רחבה של צבעי חורף חמים בהתאמה למגוון סגנונות קשירה. "כיסוי הראש הוא כמו תסרוקת, אפשר לשחק עם אופן הקשירה ולהתאימה לאופי הבגד ולסוג המראה הדרוש".

נשים מעוררות השראה
צילום: אמונה לש