הרבה רצון ומוטיבציה
הרבה רצון ומוטיבציהצילום: הודיות

לרגל יום המורה המצוין ברחבי הארץ, נערך בכפר הנוער הודיות שבגליל התחתון אירוע שכלל דווקא הוקרה לעובדי המנהלה.

מנהל הכפר והתלמידים הודו לצוות הכפר על העבודה המסורה לכל אורך השנה.

הילי כגן, מורה לאנגלית בכפר ציינה במהלך האירוע כי "עד לפני מספר שנים עבדתי כמהנדסת בחברה מצליחה עם משכורת גבוהה, אך לאחר שהבנתי כי ישנה בארץ בעיה קשה ברמת האנגלית במערכת החינוך החלטתי לעשות הסבה מקצועית להוראת השפה האנגלית.

''האמת שאהבתי מאוד את העבודה שלי, התחלתי כמהנדסת תהליך ובהמשך קודמתי להיות מהנדסת אינטגרציה. היום אני מרוויחה פחות ממה שהרווחתי אז, אך יש בי רצון גדול ומוטיבציה לגעת בנערים ובנערות שאיתם אני עובדת והסיפוק במקום עבודה כזה הוא מדהים", סיפרה כגן.

אלי שטיין מנהל הכפר הוסיף: "אני גאה בכך שהכפר שלנו מציין את יום המורה כיום העובד, מכיוון שכל עובדי המנהלה- עובדי המטבח, האחזקה, הניקיון והמזכירות, הם מבחינתי אנשי חינוך לכל דבר. כל אחד פה הוא מחנך המשמש כמודל לחיקוי עבור התלמידים בכפר. התלמידים בכפר מדברים אתכם, ולומדים מכם רבות".

עוד ציין שטיין כי "כל מי שנמצא שפה בחר במקצוע שהוא שליחות. במקצוע שכל יום מזמן אתגרים חדשים ויחד עם זה גם מוביל לסיפוק אישי אין סופי. בכל יום אני שומע ממורים ואנשי צוות נוספים סיפורים מדהימים על תהליכים שהם עברו עם תלמידים, על בוגרים שמתקשרים להודות למורים ולמדריכים שבזכותם הם מצליחים להגשים את חלומותיהם השונים. בבוקר זה אני רוצה להגיד תודה ולאחל לנו עוד שנה של עשייה חינוכית, שבמהלכה נצעיד את תלמידינו למקומות הכי גבוהים שיש".