בהארכה: מכבי חיפה עלתה סיבוב בגביע

אחרי הפתעות רבות בסיבוב ח' של גביע המדינה בכדורגל, מכבי חיפה ניצלה מהדחה מפתיעה גם היא כשניצחה בהארכה את נס ציונה בתוצאה 1:3

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ג בכסלו תש"פ

בהארכה: מכבי חיפה עלתה סיבוב בגביע-ערוץ 7
שחקני חיפה והאוהדים הערב
צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

חלום הדאבל בחיים. אחרי הפועל כפר סבא ועירוני קריית שמונה שהודחו כבר בסיבוב הראשון של גביע המדינה בכדורגל עבורן, סיבוב ח' בו מצטרפות כל קבוצות ליגת העל למשחקי הגביע, כמעט וגם מכבי חיפה הודחה כבר בסיבוב ח'.

היה זה הערב (מוצאי שבת) כשחיפה שרדה בקושי משחק מול האחרונה בטבלה סקציה נס ציונה במשחק הבית במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה בכדורגל.

חיפה שחולמת על זכיה בתואר העונה, עלתה ליתרון רגע לפני הירידה להפסקת המחצית כשיובל אשכנזי שהגיע ממחזיקת הגביע בני יהודה, כבש לזכותה בדקה ה-45.

נס ציונה שהצליחה כבר להפתיע בליגת העל כשניצחה את הפועל באר שבע והייתה לקבוצה הראשונה העונה שכובשת לרשת מכבי ת"א במה שקטע לה את רצף המשחקים ללא ספיגה, הפתיעה גם הערב בחיפה כשהשוותה בדקה ה-71 ואף הייתה לא רחוקה מלבצע מהפך.

בהארכה שחקני העולה החדשה לליגת העל כבר לא עמדו על הרגליים וצמד שערים של שחקן נוסף שהגיע ממחזיקת הגביע בני יהודה, דולב חזיזה, בתוך 7 דקות קבע את התוצאה - 1:3 לזכות חיפה ששומרת על חלום הדאבל בחיים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il