"אני מאמין": שיר שני מתוך אלבום שירי ארז אורבך הי"ד

עובדיה חממה מארח את יהושע לימוני, אורי ארנד וברק וולווביק לשיר את שירו של סג"מ ארז אורבך הי"ד שנרצח בפיגוע בארמון הנציב.

ערוץ 7 , כ"ד בכסלו תש"פ

לקראת יום הזיכרון השלישי של סג"מ ארז אורבך הי"ד, שנרצח בגיל 20 בפיגוע בארמון הנציב (י' בטבת תשע"ז, 8.1.2017), עובדיה חממה, מקדיש ליצירתו של ארז אלבום שלם שמנציח את שיריו.

"אני מאמין" הוא סינגל שני מתוך הפרויקט המוסיקלי החדש, מבית היוצר של עובדיה חממה.

לאחר הרצח נחשף עובדיה חממה לשירים מעוררי ההשראה שכתב ארז. המפגש עם היצירה של ארז ע"ה הדהים אותו, "אלו שירים פשוטים, קצרים וחדים כשל נער בן עשרים אבל עם חכמה של אדם בן שמונים".

חממה סיפר אחר כך כי השירים הוציאו ממנו לחנים שחלקם מאד צעירים ברוחם, שהחזירו אותו אחורה במנהרת הזמן, ברוח השירים הראשונים שהלחין כשהיה בגילו של ארז, וחלקם ברוח הניגונים כפי שאני תופס אותם היום.

האלבום המיוחד חושף את הלכי הנפש של נער מתבגר, תלמיד ישיבה וחייל מסור. התובנות של ארז, עתירות בשנינות, בהומור ובשילוב של עומק ותמימות אמונית שובי לב:

"אני מאמין באור, גם כשאני חשוך

אני מאמין באהבה, גם כשאני כואב

אני מאמין בנצח, גם כשאני גווע

אני מאמין באלוקים, גם כשהוא שותק"


את השירים באלבום ישיר חממה יחד עם בני משפחת אורבך ועם כמה מחבריו למסלול של ארז (אורי ארנד וברק וולווביק) ויחד עם חבריו לדרך של עובדיה וביניהם: ארז לב ארי, אילן דמרי, גיל עקיביוב, יוסי פרץ ויהושע לימוני (שמצטרף לשיר זה).

האלבום המלא צפוי לצאת בע"ה בחודש הבא, לקראת יום השנה השלישי לפיגוע.