הסטודנטים הפתיעו את שומר המכללה שסיים את הש"ס צילום: מכללת שאנן

אירוע סיום ש"ס מרגש ולא שגרתי נערך אמש במכללה האקדמית דתית לחינוך שאנן לכבודו של שומר המכללה אליעזר איטח בן ה-70, שסיים היום בפעם השנייה את הש"ס במסגרת לימוד הדף היומי.

לרגל האירוע מרצי המכללה והסטודנטים יזמו הפתעה לאיטח וקיימו ארוע מפואר לכבודו. איטח התקשה לעצור את פרץ דמעות ההתרגשות.

במהלך האירוע סיפר איטח לסטודנטים שכל דף הוא לומד שלוש פעמים, באמצעות אפליקציית פורטל הדף היומי. בתחילה הוא מאזין לשיעורו של הרב קלופפר, וכעבור שבועיים מבצע חזרה על הדף באמצעות האזנה נוספת לשיעור זה וכן לשיעורו של הרב יחזקאל טשינגל.

בנוסף למחווה המיוחדת לשומר המכללה, אגודת הסטודנטים הקדישה את האירוע גם לנשיא המכללה פרופ' יחיאל פריש ולארבעה מרצים נוספים- הרב שרגא שינובר, הרב ד"ר שמעון רפורט, הרב ד"ר בועז כהן והרב ד"ר אליעזר שריאל ולשלמה בלוטניק, מנחם ינקוביץ ובני מאירצ'יק- סטודנטים במכללה שסיימו אף הם בימים אלו את הש"ס במסגרת לימוד הדף היומי. כל המסיימים קיבלו שי מהודר מפורטל הדף היומי ומאגודת הסטודנטים.

במהלך האירוע, הפתיעה אגודת הסטודנטים גם את ראש מסלול גברים במכללה ומנהל פורטל הדף היומי הרב ד"ר הראל שפירא, והעניקה לו שי עבור פעילותו הנמרצת להפצת לימוד הדף היומי וכן על סיום הש"ס אשר אף הוא זוכה לכך בימים אלו.

בהמשך האירוע נערך חידון אינטראקטיבי על כל הש"ס לכל המשתתפים באירוע, בניהולו של ראש מסלול גברים חרדים במכללה הרב אריאל קהניאל . האירוע לווה בהופעה מוזיקלית של הסטודנטים ירדן מורחי, מנחם שוקרון ומאתיים סטודנטים וכל המסיימים רקדו ושרו לקול צלילי השיר "אשרי מי שעמלו בתורה".

נשיא המכללה פרופ' יחיאל פריש שהתקשה להסתיר את התרגשותו ציין: "מעבר לחגיגת ההפתעה המרגשת עבור שומר המכללה האהוב שהוא חלק בלתי נפרד ממשפחת שאנן, רצינו להדגיש בפני הסטודנטים את השילוב האפשרי והחשוב בין התמדה בלימוד לבין העיסוק במשפחה, בפרנסה ובלימודים אקדמאים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו