מיכל שיר
מיכל שיר צילום: חזקי ברוך

חברת הכנסת מיכל שיר (הליכוד) סובלת מהתקפות ארסיות נגדה, בעיקר ברשתות החברתיות, בעקבות החלטה לתמוך במועמד לראשות הליכוד חבר הכנסת גדעון סער.

במהלך הדלקת נרות חנוכה עם פעילי הליכוד סיפרה שיר: ''חברים, יש פה אנשים שמכירים אותי מגיל חמש, ויש כאן אנשים שזוכרים אותי מגיל 14, הולכת וחוזרת למצודת זאב. הליכוד בשבילי זה בית, זו משפחה.

''בשבועות האחרונות קוראים לי בכינויים ובשמות שאני מודה לאלוקים שההורים שלי לא בחיים כדי לשמוע, ושהילדים שלי לא מספיק גדולים כדי לקרוא".

ח"כ שיר הדגישה: ''כל מה שעשיתי וכל מה שאני עושה כל חיי הוא אך ורק מתוך אהבה ודאגה לתנועה שלנו''.

נציין כי בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו מרבה לתקוף את שיר בטוויטר ולכנות אותה ''המזכירה של גדעון סער'', בשל העובדה שהיתה בעבר יועצת פוליטית של ח''כ סער.

מלבד תמיכתה במועמדות של סער לראשות הליכוד, ח"כ שיר יצאה נגד יוזמת החקיקה שנועדה לתת חסינות לראש הממשלה בנימין נתניהו ולמנוע את העמדתו לדין.

בחודש מאי האחרון צייצה שיר בחשבון הטוויטר שלה: "היום, יום השנה למהפך 77, אני מקשיבה לנאומו הראשון של בגין בזמן הקמת המדינה. דבריו רלוונטיים מתמיד. הליכוד היא תנועה דמוקרטית, בניגוד לאלו המעבירים עלינו ביקורת. ריבוי דעות אינו חיסרון אלא יתרון, גם היום.

''אני תומכת בראש הממשלה, ובמקביל חושבת שחקיקה פרסונלית היא גם שגויה וגם מיותרת", הוסיפה אז חברת הכנסת.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו