ניר ברקת לגדעון סער:
"אתה הולך להפסיד, חשב מסלול מחדש"

ח"כ ברקת קרא לתומכי ראש הממשלה להגיע מחר לקלפיות בכל מזג אוויר, "ולהעביר מסר חד וברור שהליכוד מאוחד סביב בנימין נתניהו".

ערוץ 7 , כ"ז בכסלו תש"פ

ח"כ ניר ברקת שנאם היום (רביעי) בכנס ''מעריב'' קרא לח"כ גדעון סער להפסיק לדבר על אובדן שלטון הימין ולהסיר את מועמדותו עוד לפני פתיחת הקלפיות בפריימריז לראשות הליכוד.

"הפריימריז בליכוד שיתקיימו מחר מבחינתי מיותרים, וגם התוצאה ידועה מראש. מצד אחד כל התמודדות דמוקרטית היא לכאורה לגיטימית, אבל בשעה שאף מפלגה לא עושה פריימריז, וכולם נערכים לבחירות הכלליות זוהי טעות קשה לכפות על הליכוד עיסוק בהתמודדות פנימית", אמר ברקת.

ברקת פנה באופן ישיר לגדעון סער: "גדעון, התוצאות ידועות מראש. אתה הולך להפסיד. מציע לך כבר עכשיו לעשות חשבון נפש על ההחלטה הלא חברית שנכפתה ללא צורך אמיתי על כל הליכודניקים ועל ראש הממשלה נתניהו. עוד לא מאוחר לחשב מסלול מחדש, רגע לפני שנפתחות הקלפיות. תשנה את השיח השלילי כלפי ראש הממשלה, תפסיק לדבר על אובדן שלטון הימין, תחזור הביתה, בכדי שתוכל לקחת חלק במאמץ הגדול לניצחון הליכוד והמחנה הלאומי ב-2 במרץ.

''גודל הפער בפריימריז יהיה גם גודל הניצחון בבחירות לכנסת, ואני קורא לתומכי נתניהו להגיע לקלפיות גם בגשם, גם ברוח ולהעביר מסר חד וברור לכל אזרחי ישראל שהליכוד מאוחד סביב בנימין נתניהו".

בנוסף פנה ברקת ליאיר לפיד, מספר 2 בכחול לבן: "אני רוצה גם לפנות למנהיגים ממחנה השמאל, ובעיקר ליאיר לפיד, שנאם כאן לפני. יאיר, היו לך שתי הזדמנויות פז לפעול יחד איתנו, יחד עם המחנה הלאומי, ופעמיים אמרת לא. מספיק עם החרמות.

''די לחרם האישי כלפי רה"מ נתניהו, שבעבר כיהנת בממשלתו. די לחרם על ציבורים שלמים במדינה שלנו, על למעלה ממיליון חובשי כיפה. הם אחים שלנו. אגלה לך סוד, בניגוד לציפיות של מחנה השמאל, לא יהיה מרד בליכוד, ומחרתיים נתניהו ימשיך להיות המועמד שלנו לראשות הממשלה. גם הציבור החרדי והדתי לאומי לא הולכים לשום מקום".