השר אופיר אקוניס: "ניצחון נתניהו אינו מובטח"

השר אקוניס קורא למתפקדי הליכוד לבוא ולהצביע עבור ראש הממשלה ומאמין שלמרות ההתמודדות האמוציונלית, ביום שאחרי המפלגה תהיה מאוחדת.

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , כ"ח בכסלו תש"פ

שר המדע, אופיר אקוניס, מותח ביקורת על קמפיין הפריימריז שניהל המועמד לראשות הליכוד ח"כ גדעון סער.

התמודדות במפלגה דמוקרטית היא בריאה וטובה ומי שיזם אותה הוא בנימין נתניהו בעצמו. בימים האחרונים הצטערתי לשמוע טיעונים ממטה סער שמשמשים כדלק לקמפיין השמאל בכלל ושל כחול לבן בפרט. זה מטריד, משום שאפשר לעשות קמפיין, אבל לבוא ולתת דלק לקמפיין היריבים משמאל, מיותר", אמר אקוניס בראיון לערוץ 7.

הוא קרא למתפקדי הליכוד לצאת ולהצביע ואומר שהניצחון אינו מונח בכיסו של ראש הממשלה. "כדי שחגיגת הדמוקרטיה תהיה מושלמת המתפקדים צריכים לצאת ולהצביע לנתניהו. אם מישהו חושב שניצחון נתניהו מובטח - זה לא נכון. לא מספיק לעשות לייק בפייסבוק או להשתתף בכנסים. צריכים לצאת ולהצביע"

"מזג האוויר הסוער פועל לרעתנו כי אחוז הצבעה נמוך יוריד את הפער בין נתניהו לסער ואנחנו רוצים לראות פער גדול ועוצמתי, כדי להראות לאופוזיציה שבליכוד עומדים מאחורי נתניהו", מוסיף אקוניס.

לדבריו, המפלגה כולה תתייצב מאחורי המנהיג שייבחר. "הליכוד יהיה מאוחד לגמרי ומחר אנחנו מתחילים את המאבק האמיתי שהוא על ארץ ישראל. או שהשמאל ינצח ויקים ממשלה עם הרשימה המשותפת או שתוקם ממשלה של המחנה הלאומי".

אחוז ההצבעה בפריימריז לראשות הליכוד עד לשעה 12:00 בצהריים עמד על 8.2%.טוען....