גביע המדינה. מי תניף אותו?
גביע המדינה. מי תניף אותו? צילום: פלאש 90

למען הצלחת הנבחרת. דירקטוריון מנהלת הליגות בכדורגל התכנס היום (חמישי) בכדי להצביע על מספר שינויים מידיים בכדורגל הישראלי.

אחת מההצעות עליהן הצביעו חברי הדירקטוריון הייתה שינוי שיטת משחקי הגביע. על פי ההצעה שהוגשה על ידי ההתאחדות לכדורגל וצוות מאמני הנבחרת, התבקשו חברי הדירקטוריון לאשר את שינוי שיטת המשחקים בשלב רבע גמר הגביע, זאת בכדי לאפשר לשחקני הנבחרת להתכונן כראוי לשלבי הפלייאוף של טורניר יורו 2020.

על פי הבקשה, במקום משחק הגומלין ברבע גמר הגביע שיתבטל, יתקיים משחק ליגה וכך יתאפשר לשחקני הנבחרת ולצוות המקצועי להיערך כראוי לצמד משחקי הפלייאוף נגד נבחרת סקוטלנד.

בהצבעתם אישרו חברי הדירקטוריון את השינוי ולמעשה הגומלין של רבע הגמר מתבטל והשלב יחזור להיות בשיטת נוקאאוט, כפי שהיה בעבר, צעד שנדרש לא פעם בשנים האחרונות כשרבים סברו כי שני משחקים ברבע הגמר מונעים את האפשרות של קבוצות קטנות להפתיע ולייצר סנסציות במפעל הגביע.

כאמור, במנהלת הליגות אמרו כי "הצעד נעשה מתוך רצון לסייע לנבחרת ישראל בשלב הפלייאוף של יורו 2020" ויו"ר המנהלת ארז כלפון ברך על האישור המתבקש כשאמר "כולנו מאוחדים מאחורי הנבחרת ומאחלים לה הצלחה במשחקי הפלייאוף".

האם השנה תהיה הפתעה בשלבי חצי גמר גביע המדינה בכדורגל?

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו