לתיאום נסיעת מבחן לגולשי ערוץ 7

רנו גרנד סניק החדשה, מיניוואן משפחתי גדול המתאים לכל צורך, זמין עם 7 מושבים ומספק נוחות מירבית לכל הנוסעים ומודולריות לכל צורך.

גרנד סניק מציעה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שלנו, עם מערכת מולטימדיה R-LINK ומערכות חדשניות לסיוע בנהיגה.

מערכת המולטימדיה המתקדמת של גרנד סניק היא מרכז בקרה של הרכב שלכם. דרך מסך המגע המרכזי, בגודל 7 אינץ', תוכלו לתפעל את כל היישומים של הגרנד סניק: מערכות סיוע בנהיגה, ניווט, האזנה למוזיקה, לחייג או אפילו לשלוח מייל באמצעות פקודה קולית.

המערכת מתממשקת באופן מלא לסמארטפון שלכם, כך שכל האפליקציות שלכם יהיו זמינות לשימוש על גבי המסך המרכזי. הגדרת 6 פרופילים שונים מאפשרת לנהגים השונים להגדיר בהתאמה אישית את מאפייני הנוחות שלהם, האפליקציות המועדפות ויעדי נסיעה.

ברמת גימור Executive תוכלו ליהנות מחוויית משתמש משופרת על גבי מסך 8.7-אינץ' אנכי, המציג את כל המידע והיישומים ללא צורך בגלילה מרובה.

מושבים נוחים

הדחיסות הכפולה במושבים מספקת עבורכם נוחות יוצאת דופן. ברמת גימור Executive המושבים הקדמיים מתכווננים חשמלית ל-8 מצבים ופונקציית עיסוי בגב המושבים עבור חוויית נוחות אופטימלית בהתאמה אישית.

תא נוסעים מרווח

תא הנוסעים המודולרי של רנו גרנד סניק מציע חלל מרווח מאוד וכולל קונסולה מרכזית רב-שימושית ומושב אחורי נע על מסילה, המאפשרים לכם להתאים את המרחב בהתאם לצרכים שלכם.

ראות גבוהה מלפנים

רנו גרנד סניק מספקת עבורכם מבט פנורמי על הכביש שלפניכם דרך השמשה הקדמית התלת-שכבתית, כך שדבר אינו חומק מעיניכם.

רנו גרנד סניק מגיעה עם כל מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר שפותחו על-ידי המהנדסים של רנו.

לתיאום נסיעת מבחן לגולשי ערוץ 7