נתניהו ניצח בפריימריז
"נמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים''

רה"מ ניצח בפער עצום את גדעון סער ויעמוד בראשות הליכוד גם בבחירות לכנסת ה-23. "תודה לחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה".

ערוץ 7 , כ"ח בכסלו תש"פ | עודכן: 01:53

נתניהו וסער
נתניהו וסער
צילום: פלאש 90, קובי ריכטר - TPS

ראש הממשלה בנימין נתניהו ניצח את גדעון סער בבחירות לראשות הליכוד וימשיך להוביל את המפלגה גם בבחירות לכנסת ה-23.

בתום ספירת כל הקולות עולה כי נתניהו זכה ל-72.5%, לעומת 27.5% בהם זכה סער. שיעור ההצבעה בפריימריז עמד על 49.15%.

עם פרסום התוצאות הסופיות התקשר סער לנתניהו ובירך אותו על ניצחונו. ראש הממשלה הודה לסער ואמר שעכשיו יעבדו כולם יחד למען ניצחון הליכוד בבחירות לכנסת.

''ניצחון ענק", הגיב נתניהו. ''תודה לחברות וחברי הליכוד על האמון, התמיכה והאהבה. בעזרת השם ובעזרתכם, אני אוביל את הליכוד לניצחון גדול בבחירות הקרובות ונמשיך להוביל את מדינת ישראל להישגים חסרי תקדים''.

ח"כ גדעון סער פרסם הצהרה בעקבות ניצחונו של נתניהו בפריימריז. "אנחנו עומדים מאחורי נתניהו לקראת הבחירות הכלליות. אני שלם עם ההחלטה להתמודד. מי שלא מוכן להסתכן לעולם לא ינצח. נשנס מותניים לקראת הבחירות", דברי סער.

בירוחם קיבל נתניהו 85% מהקולות, בשדרות 88%. בשער בנימין ישנם 81% עבור נתניהו ו-28% לסער, באלקנה קיבל נתניהו 165 קולות לעומת 72 לסער.

בתל אביב הקרב היה צמוד מאוד. נתניהו קיבל 1,428 קולות לעומת 1,395 קולות לסער (50.5% לעומת 49.5%). בגבעתיים קיבל סער 179 קולות לעומת 217 קולות לנתניהו.

בשדרות קיבל נתניהו 88%, באשקלון קיבל ראש הממשלה 78%. באשדוד הוא זכה ל-75% מקולות חברי המפלגה.

בטבריה ניתנו לנתניהו 628 קולות לעומת 108 בלבד לסער. גם בירוחם קיבל נתניהו 85% מקולות המתפקדים. בקריית ארבע הוא זכה ל-76% מהקולות. בגוש דן הפערים היו מעט קטנים יותר. בראשון לציון קיבל ראש הממשלה 72% מהקולות, בחולון - 71%.

לאחר סגירת הקלפיות הודה גדעון סער לתומכים ולמתנדבים שפעלו למענו, ''תודה לחברים, למתנדבים, למצביעים הרבים. לכל מי שמאמין בדרך אליה יצאנו. גיליתם אמונה, אומץ-לב ונחישות. אני אוהב אתכם וגאה בכם''.