זהבה שאול לנתניהו:
מעריכה את מאמציך, הסדרה חייבת לכלול את השבת הנעדרים

עשרות בני אדם ציינו בשדרות את יום הולדתו ה-26 של אורון שאול הי"ד. ראש העיר דוידי קרא למנהיג המפלגות להתחייב להשיב את הבנים מעזה

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"ט בכסלו תש"פ

תשיבו את הבנים
תשיבו את הבנים
צילום: דוברות שדרות

טקס לציון יום הולדתו ה-26 של סמ"ר אורון שאול הי"ד, המוחזק בידי חמאס בעזה, התקיים הבוקר (שישי) במתנ"ס העיר שדרות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, דיבר אל זהבה שאול, אמו של אורון, ואל שמחה גולדין, אביו של סגן הדר ז"ל: "אני מרגיש יום יום בביתי שלי כראש עיריית שדרות, כשאני פוגש את התושבים, את הילדים בפארקים, שאתם המשפחה שלנו, ככה אנחנו מרגישים כלפי כל מי שמשלם מחיר כבד, בין אם הוא חייל ובין אם אזרח נפגע פעולת טרור.

"מכל החושך שמסביב, העיר שדרות זה האור שלכם, כל בית שנבנה פה, כל ילד שנולד פה, כל משפחה שמצטרפת. הקורבן שאתם הקרבתם הוא דבר שאני לא אוכל לנחם אתכם. גם אנחנו עוברים ימים של כאב שאני לא יכול להחליף אותו בכאב שלכם. אנחנו חשים חובה גדולה וכבוד גדול כלפיכם, מעריכים אתכם יום יום שעה שעה".

דוידי סיים בקריאה למנהיגי המפלגות: "אני קורא לראש הממשלה ולמנהיגי המפלגות, כמו שאני קורא לכם להתחייב לפיתרון לאזור שלנו, כך אני קורא לכם להתחייב בפני משפחות שאול וגולדין ומשפחות האזרחים ששבויים בעזה, שאתם תשיבו את הבנים הביתה".

זהבה שאול אמרה באירוע: "אני פונה לראש הממשלה ומעבירה אליו מסר חד וברור - אני מעריכה מאוד את המאמצים שאתה עושה כדי להגיע מול החמאס, יחד עם זאת הבסיס להסדרה חייב להיות עיסקה להשבת הנעדרים".