הנעלה
הנעלה PIXABAY

נכון לשנת 2020 הנכנסת, אנו רוצים להאמין כי אנו חיים בחברה ישראלית שיוויונית עד כמה שניתן. כך, לכל אחד מאתנו יש זכות להצביע לכנסת, ללא הבדל בין דת, גזע או מין.

נוסף על כך, כמו בכל מדינה מתוקנת, הנשים עובדות לצד הגברים ומקבלות את אותו השכר, וכל הורה זכאי לבחור את המסגרת הלימודית המתאימה לילדו. אך לצד הזכויות האלה, ישנן משפחות שלא זוכות לשיוויון מלא. ואף יותר מכך, הילדים של המשפחות האלה נאלצים לספוג את המצב הכלכלי הירוד של הוריהם.

כשלילד אין מה לנעול

חוסר השוויון בין הילדים בבתי הספר עשוי להתבטא בהיבטים שונים, גם אם נהוגה בבתי הספר האלה תלבושת אחידה שנועדה לטשטש את ההבדלים.

כי בסופו של דבר, הנעליים יכולות לספר הרבה על הילד הנועל אותם. כך למשל, ילדים שנועלים נעלי מותגים של נייק, אדידס או פומה, הם אותם ילדים שאינם יודעים דאגות, ובאים ממשפחות מבוססות שיכולות לאפשר לעצמן לרכוש נעליים בסכומים גבוהים.

ויש גם ילדים שעומדים בהפסקות בצד, נחבאים אל הכלים. הם מגיעים לכיתה בנעליים ישנות, לעתים קרועות ובמקרים לא מעטים גם קטנות למידותיהן. הוריהם של הילדים האלה מגיעים ממעמד סוציו-אקונומי נמוך, ואינם יכולים לאפשר לעצמם לקנות נעליים חדשות ונוצצות כמו של החברים לכיתה. ילד המגיע לבית הספר בנעליים הישנות, מרגיש כי הבושה מציפה אותו, והוא משווע לזוג נעליים חדש כדי לזכות בדבר אחד פשוט – להיות כמו כולם.

אתר ההנעלה tiktaknetקורא לכם לעזור ליצור שיוויון

tiktaknet הוא אתר להנעלה ממותגת, ובו אפשר למצוא את כל סוגי הנעליים האיכותיות שאתם מחפשים. לצד המבצעים המוכרים לכולנו של בלאק פריידי ומבצעים נוספים לקראת חגים ואירועים, אנו יוצאים הפעם במבצע מיוחד לקראת חודש "העשייה והעזרה לזולת".

נעליים חדישות, שריח הגומי עדיין דבק בהן, יעניקו לילדים את הביטחון העצמי שהם כה זקוקים לו כדי להצליח בלימודים ולרכוש חברים חדשים. כמו כן, כאשר הרגל הקטנה נמצאת בתוך נעל חמימה ואיכותית, ההורים יכולים להתפנות לעיסוקיהם בראש שקט, בידיעה שהילדים שלהם נועלים נעלי מותגים איכותיות כמו כולם.

אנו קוראים לכם להצטרף אלינו כדי לנסות ולצמצם את הפערים הסוציו-אקונומיים ולגרום לילדים הבאים ממשפחות מצוקה לחייך בחורף הזה.

אז אם אתם מכירים ילדים ממשפחות קשות יום, אתם מוזמנים לכתוב לנו פרטים במייל nfo@tiktaknet.com, כדי שנוכל להגיע אליהם ולהעניק להם נעליים ממותגות ומעילים חמימים ואיכותיים לחורף. אנו מחויבים לשמור על דיסקרטיות ולא לנצל את הפרטים שאתם מוסרים לנו לאחרים.

היו שותפים עמנו בעשייה המבורכת, וביחד נצליח להגיע לחברה שיוויונית הרבה יותר. כי בחורף הזה, גם אתם יכולים לעזור לילדים של החברים שלכם לחייך מאוזן לאוזן.

זה המקום לציין כי לא מדובר במסמך התחייבות, והנעליים והמעילים יועברו בהתאם לשיקולים של הצוות.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו