ח"כ זוהר: "אם נתניהו יבקש חסינות הוא יעשה טוב למדינה"

ח"כ מיקי זוהר (ליכוד) הבהיר היום (שני) בראיון לערוץ 7 כי הוא תומך בהחלטתו המסתמנת של ראש הממשלה בנימין נתניהו לבקש חסינות מפני העמדה לדין.

"אם נתניהו יבקש חסינות הוא יעשה טוב למדינה ויעשה החלטה טובה גם מבחינתו", הסביר זוהר, "בסופו של יום אף אחד במדינת ישראל לא רוצה שראש הממשלה שלו יהיה בסיטואציה שבה הוא צריך ללכת פעמיים בשבוע למשפט פלילי".

"אנחנו גם צריכים לזכור שאם מתקיים משפט תוך כדי הכהונה של נתניהו יבואו ויאמרו שראש הממשלה מקבל את החלטותיו בהתאם למה שיהיה במשפט שלו או לצרכי המשפט. אני גם מזכיר לכם מה שהיה בפעם הקודמת שהיו כתבי אישום באוויר, הפגנות רבות ליד הבית של היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט אני מבטיח לכם שיהיו הפגנות רבות גם ליד בית השופטים של בית משפט המחוזי שאמורים לדון בתיקיו של נתניהו", אמר זוהר.

לדבריו, "אין לי ספק שראש הממשלה יכול להוכיח את חפותו אבל טוב שיעשה את זה רק אחרי תום כהונתו, זה טוב למדינה וזה טוב גם לראש הממשלה".

יש מקום לשתי מפלגות מימין לליכוד?

"אני חושב שכן, אני חושב שאם הבית היהודי וגם הימין החדש יכולות להיות משמעותיות בבחירות הבאות אני חושב שלימין החדש יש פוטנציאל צמיחה גדול. אני רואה את הימין החדש מגיעים לשבעה-שמונה מנדטים ולבית היהודי, עוצמה יהודית ביחד עם סמוטריץ' הם שווים בערך חמישה-שישה. זה המהלך הנכון, זה המהלך הפוליטי שבסופו של דבר יכול לעזור להרכיב את הממשלה הבאה".

לפי הסקרים נראה שהולכים לבחירות רביעיות. יכול להיות שזה יקרה?

"אני מאוד מקווה שלא, אני מקווה שתמצא הדרך להשיג את 61 המנדטים. אני חושב שאם אנשי הימין יבואו בהמוניהם להצביע, אותם 300 אלף שבפעם שעברה לא באו בפעם הקודמת, אם הם יבואו להצביע אז אני חושב שאנחנו נוכל לנצח את הבחירות".