מגש פירות
מגש פירות יח"צ

רבים מכם מוטרדים מהשאלה – כיצד עליכם להכין קינוח, אשר יהיה גם טרי וטעים, אך שיהיה גם פרווה. לאלו מביניכם אשר מתלבטים בסוגיה זו – אנו ממליצים לכם על קבלת משלוח מגשי פירות, אשר יהיו עשויים מפירות נבחרים, טעימים ומתוקים להפליא.

השליחים שלנו מגיעים לכל אזור ברחבי מדינת ישראל כאשר הם אוחזים בידם מגש פירות כשר, עם סושי פירות, מגשי פירות מעוצבים לכל מיני אירועים כולל החגים אשר עומדים בפתח. תוכלו להזמין משלוח מגש פירות עבור כל אירוע שתחפצו בו – לאם היולדת, לחגים, ליום הולדת, לחג האהבה וכיוצא בזה.

כיצד מתבצע התהליך של משלוח מגש פירות מעוצב?

אנו מציעים עבורכם מגוון נרחב של מארזים וסלסלות של פירות, אשר באמצעותנו יגיעו לכל אזור בארץ בו תבחרו, ארוזים בצורה מיטבית עם שלל נבחר של פירות טריים ומוצרים אשר אותם אנו בוררים בהקפדה יתרה כדי לשמר את הטריות של הפירות אשר הזמנתם. כל הפירות הללו נחתכים ונארזים באופן אטרקטיבי ובטוב טעם.

במידה וברצונכם להפתיע אדם שקרוב אליכם ולהעניק לו תשומת לב מיוחדת, מגשי פירות יהווו פינוק מיוחד עבורו. אנחנו מוודאים כי מגש פירות חתוכים נשמר בקירור ובטמפרטורה המתאימה גם בזמן ביצוע המשלוח, כדי שיגיע למי שתרצו טעימים וטריים.

כדי שהקרוב אליכם יעודכן כי מגיע אליו משלוח מגש פירות, הוא יקבל הודעה בנייד האישי שלו כעבור כחצי שעה מרגע שהגיע המשלוח, כדי שלא תיווצרנה טעויות בקבלת המשלוח פירות.

מגש פירות כשר יציע לכם מבחר נרחב של פירות אקזוטיים ומבחר נרחב ל פירות העונה, כמו למשל – אשכולית, תפוז, מלון, אבטיח, ענבים שחורים וענבים ירוקים, אננס, תותים, מנגו, פתאיה, קרמבולה, קיווי, תאנים, פסיפלורה, אפרסמון, קוקוס, תמר, ומבחר נוסף של פירות מובחרים. לשירותכם תמיד – בכל שעה ובכל מקום בארץ.

הטבה מיוחדת – %5 הנחה באתר בהצגת קוד קופון "פרימדונה5"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו