חבר הכנסת אלכס קושניר (ישראל ביתנו) לא מביע חרטה על "סרטון הטהרה" שפרסם בטוויטר, אך מודה כי ההחלטה להתמקד בנושא טהרת המשפחה היתה מיותרת.

''אני בסרטון הזה לא דיברתי נגד טהרת המשפחה ולא נגד היהדות, רציתי לעלות בעיה מסוימת, תופעה שלא רק אני מדבר עליה. אולי הדוגמה הייתה מיותרת, לא רציתי לפגוע באף אחד, אבל על התופעה צריך לדבר. לא התכוונתי לפגוע באף אחד"

בראיון ל"קלמן ליברמן" ברשת כאן ב' טען קושניר, ''יש פה תלמידי ישיבות שלא עובדים ולא משתתפים בשוק התעסוקה ולא אני אומר את זה אלא נגיד בנק ישראל, המדינה לא תוכל לשאת בנטל הכלכלי הזה.

''אריה דרעי מסיט תקציבים מתחת לרדאר באמצעות המשרד לפיתוח הפריפריה, לאזורים כמו בני ברק, חייבים לדבר על זה ולטפל בתופעה. מבין שהדוגמא פגעה בחלק מהאנשים ולא רציתי לפגוע, הכוונה היתה לעלות נושא ולדבר עליו. לא הגיוני שהרב נותן הפניה לשירות רפואי", הוסיף חבר הכנסת.

מוקדם יותר תקף את קושניר יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני (יהדות התורה), "בור ועם הארץ שלא מכיר הלכות. סגנון כזה של דיבור מזכיר משטרים אפלים בהיסטוריית העם היהודי. עושה רושם שזה חלק מתוכנית פעולה של ישראל ביתנו", אמר גפני לגלי צה"ל.

גפני תקף גם את אביגדור ליברמן: "יושב במערכת הציבורית אדם שהמדינה לא חשובה לו, אלא רק עצמו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו