אסון משפחת רימל
אפרים רימל משתחרר מבית החולים ועובר לשיקום

חודש לאחר התאונה הקשה: אפרים רימל שוחרר הבוקר מהמרכז הרפואי שערי צדק ועבר לשיקום בבית החולים תל השומר.

ערוץ 7 , ה' בטבת תש"פ

(הראיון נערך לפני כשבועיים)

חודש לאחר שנפצע באורח קשה בתאונת הדרכים בכביש 443 בה איבד את רעייתו ציפי ובתו נעם ז"ל, השתחרר הבוקר (חמישי) אפרים רימל מבית החולים שערי צדק בירושלים ועובר לשיקום בבית החולים "שיבא" בתל השומר.

אפרים הגיע לבית החולים במצב קשה עם פציעות רבות, טופל ביחידת הטראומה, ביחידה לטיפול נמרץ ובמחלקה הכירורגית ועבר מספר ניתוחים מורכבים שסייעו לשיפור במצבו.

מנכ"ל שערי צדק פרופ' עופר מרין הגיע ללוות את אפרים בצאתו מבית החולים ואמר "אנחנו מאוד נרגשים היום לראות אותך אחרי התהליך המאוד מורכב שעברת. בטיפול בך היו מעורבים צוותים רבים ממחלקות רבות שנרתמו כולם להחלמתך וכולם היום שמחים לראות את ההתקדמות המדהימה שעשית. מהרגע הראשון ראינו את החוסן הנדיר שלך שיותר חזק מהכל ואנחנו בטוחים שאתה תתגבר על זה ומאחלים לך, לאיתי ולכל המשפחה רפואה שלמה".

אפרים רימל הודה לצוות הרפואי מיחידת הטראומה, מהיחידה לטיפול נמרץ והמחלקה הכירורגית על הטיפול המסור ואמר "אני מודה לכם על הטיפול הכל כך מסור באיתי ובי. אני משאיר לכם את איתי להמשך הטיפול ומתפלל שכמו שטיפלתם והצלחתם בטיפול בי ככה נצליח עם איתי".

בתקופה הקרובה ישוב אפרים לביקורת והמשך מעקב רפואי בשערי צדק. הבן איתי בן ה- 12 שנפצע בתאונה באורח קשה מאוד עדיין מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ עם פגיעת ראש קשה, ובמצבו חל מאז שיפור קל מאוד.