בתום מותחן: מכבי ת"א הפסידה לז'אלגיריס קובנה

הצהובים כבר הובילו ביתרון דו ספרתי, אבל ריצת 0-19 של המארחים מליטא הפכה את התוצאה ומכבי תל אביב לא הצליחה להתאושש ובסיום 68-73.

ניצן קידר , ה' בטבת תש"פ

טיילר דורסי מול ז'אלגיריס
טיילר דורסי מול ז'אלגיריס
צילום: אלעד גולדשטיין, מכבי ת"א

מכבי תל אביב רצתה מאוד לחזור מקובנה עם ניצחון על ז'אלגיריס, למרות הסגל המאוד חסר שלה ועם שני שחקנים חדשים שלא השתלבו על הפרקט.

היא כבר הובילה ביתרון דו ספרתי, אבל ריצת 0-19 של המארחים, החל מסוף הרבע השלישי ולעומק הרבע הרביעי, הכריעה את הצהובים שהפסידו בחוץ, 68-73.

מכבי ת"א עלתה למשחק כשאל מצבת הפצועים שלה מצטרפים גם שני שחקנים שהפכו מאוד משמעותיים בעת האחרונה: סקוטי ווילבקין מהקו האחורי ואותלו האנטר מהקו הקדמי. מנגד שני שחקנים חדשים: ארון ג'קסון וג'יילן ריינולדס שהספיקו להתאמן מעט מאוד עם הקבוצה, מה שהיה ניכר מאוד במהלך המשחק.

ההפסד השני הרצוף של מכבי תל אביב באירופה נעוץ בעיקר בנקודה אחת. הצהובים כבר הובילו בהפרש דו ספרתי אבל חוו עצירה 2:34 לסיום הרבע השלישי ואפשרו את הריצה מצד הקבוצה בהנהגתו של שאראס על הקווים.

ג'ייק כהן נתן משחק מצויין עם 20 נקודות המהוות שיא קריירה ביורוליג וטיילר דורסי הוסיף 18. ראוי לציון גם אנג'לו קלויארו שעשה פעולות חשובות מאוד בהגנה.

המשחק הזה חתם מבחינת הצהובים את הסיבוב הראשון ביורוליג שהם מסכמים בהצלחה רבה מבחינתם. עם זאת, למאמנם יאניס ספרופולוס, תהיה עבודה קשה כדי לחבר את השחקנים החדשים ולחזור אל המומנטום שבו היתה הקבוצה במשך תקופה ארוכה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il