גם בצפון: הפועל י-ם ממשיכה לנצח

גם במקום בו הם רגילים להפסיד לפחות פעם אחת בכל עונה, הפועל ירושלים לא נעצרה כשגברה על עירוני נהריה בתוצאה 88:82 בדרך לניצחון 9

נרי וייס , ז' בטבת תש"פ

אוהדי ירושלים. הגיעו עד לצפון הרחוק
אוהדי ירושלים. הגיעו עד לצפון הרחוק
צילום: לילך וייס, מנהלת הליגה

בכל אחת מארבע העונות האחרונות, גברה עירוני נהריה על הפועל ירושלים בביתה. הערב (מוצאי שבת) הצפינו הירושלמים הבלתי עצירים למקום בו הפסידו בעונות האחרונות וגם שם לא נעצרו כשרשמו ניצחון חוץ קשה עם 88:82.

ירושלים, שהסתדרה בסגל חסר בשני משחקיה בשבוע החולף, מול הפועל חולון והפועל באר שבע, נהנתה הערב מבכורה מוצלחת של הרכש החדש שלה שסוף סוף קיבל את השחרור הבינלאומי, ג'ון הולנד שסיים עם 9 נקודות, 4 כדורים חוזרים ואסיסט אחד כמו גם מעוד ערב נהדר של טיישון תומאס שחילץ אותה שוב מפיגור לניצחון.

נהריה שרושמת את הפסדה השישי ב-8 המחזורים האחרונים, הובילה לא מעט פעמים במשחק הביתי הערב מול הירושלמים, אך אלה המשיכו את היכולת שלהם מהמשחקים האחרונים בליגה וכמו מול באר שבע וחולון, גם הפעם הצליחו להפוך פיגור לניצחון בזכות יכולת התקפית טובה ברבע השלישי והגנת ברזל ברבע הרביעי והאחרון.

הפעם זה עזר להם לנצח גם במקום בו הם מפסידים לא מעט במשך העונות האחרונות, אולם עין שרה שבנהריה, כשהם מנצחים בפעם התשיעית ברציפות בליגה, עם 88:82 וקרובים מרחק נקודה אחת בלבד מהמוליכה מכבי ת"א.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il