מטוס חדש לאתיופיאן: תל אביב

אתיופיאן איירליינס, חברת התעופה הטובה ביותר באפריקה, השיקה מטוס בואינג דריימליינר 787 חדש על שם העיר "תל אביב"

קובי פינקלר , י' בטבת תש"פ

תל אביב באתיופיאן איירליינס -
תל אביב באתיופיאן איירליינס -
צילום:פרג'

אתיופיאן איירליינס – חברת התעופה המובילה והטובה ביותר באפריקה השיקה מטוס חדש מסוג בואינג דרימליינר 787 הקרוי על שם העיר "תל אביב".

אתיופיאן הינה חברה התעופה הזרה הראשונה שקוראת ומשיקה מטוס על שם העיר העברית הראשונה ובכלל עיר בישראל, המטוס יפעל בקווים הסדירים המגוונים של החברה. המטוס ועליו כ-300 נוסעים התקבל בטקס חגיגי בנתב"ג ובהשתתפות מכובדים רבים כמו הנהלת אתיופיאן איירליינס, שגריר אתיופיה בישראל, ס.ראש עיריית תל אביב והנהלת נתב"ג.

אתיופיאן אירליינס מפעילה 2 טיסות יומיות ו-14 טיסות שבועיות בקו הישיר מתל אביב לאדיס אבבה, כמו כן מציעה חיבור ליותר מ-120 יעדים ב-5 יבשות כמו אפריקה, אסיה, צפון & דרום אמריקה ואירופה. אתיופיאן איירליינס מציעה לנוסעים הישראלים גישה נוחה במיוחד וקלה למגוון יעדים ייחודיים מסביב לעולם כולל לכ-62 יעדים באפריקה.

בילן ארפיין - מנהלת אזור ישראל אמרה "זהו יום מיוחד ואבן דרך חשובה עבור אתיופיאן איירליינס המציינת יותר מ-23 שנה של פעילות מוצלחת בישראל. אני מתכבדת להיות המנהלת הזוכה לקבל את המטוס הייחודי הזה. העובדה שאתיופיאן אייריליינס קראה למטוס דרימליינר חדש על שם העיר 'תל אביב' מסמל את החשיבות הרבה והמיוחדת שחברה התעופה מעניקה ליעד, לישראל, לשוק המקומי, לקו הישיר מתל אביב ולנוסעים הישראלים הנאמנים. אנו מאמינים בשוק הישראלי ומתכוונים להגדיל את הפעילות שלנו".

הטיסות היומיות מתל אביב ממריאות בשעה 9:00 בבוקר ו- 00:45 בלילה, כאשר זמן הטיסה לאדיס אבבה הוא כ-4:20 שעות. נוסעים שטסים ליעדים בהם זמן ההמתנה לטיסת ההמשך הוא מעל 6 שעות, זכאים לסיור חינם מודרך באנגלית ללא צורך בויזה. הסיור כולל ביקור באתרים המרכזיים של אדיס אבבה, מופע פולקלור, ארוחת ערב אותנטית והסעה לנמל התעופה.