נס ציונה ניצחה בדרבי הכתומות

גם שיוויון דרמטי 14 שניות לסיום לא הפחידו את עירוני נס ציונה שניצחה משחק צמוד נוסף מול מכבי ראשל"צ עם 79:75 וקטעה רצף הפסדים

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ד בטבת תש"פ

נס ציונה ניצחה בדרבי הכתומות-ערוץ 7
לימונד ופישר חוגגים ניצחון הערב
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

אין חדש. מאז תחילת העונה שעברה, כל ארבעת המפגשים בין שתי הקבוצות הכתומות של ליגת העל בכדורסל, מכבי ראשון לציון ועירוני נס ציונה, הוכרעו בפער של שתי התקפות ומטה. רק פעם אחת בחמשת המפגשים האחרונים ניצחה הכתומה מראשל"צ - בינואר שנה שעברה.

הערב (מוצאי שבת) נפגשו השתיים שוב, וכמו בסיבוב הראשון העונה, גם הפעם הניצחון היה של הכתומים מנס ציונה, גם הוא בפער של שתי התקפות.

אחרי שבסיבוב הקודם מחקה פיגור 18 נקודות בדרך לניצחון, הערב דווקא האורחת מנס ציונה היא זו שפתחה פער דו-ספרתי כשלאחר 10 דקות ראשונות של משחק הובילה בתוצאה 23:13.

ראשל"צ פתחה את הרבע השני היטב ואחרי משחק צמוד בין השתיים ירדו אלה להפסקת המחצית כשנס ציונה מובילה רק ב-5, עם 41:36.

הרבע השלישי היה עוד יותר צמוד כשהשתיים השוו את התוצאה שוב ושוב וגם בריחה קלה של נס ציונה ברבע האחרון והמכריע לא הכריעה סופית את המשחק כשסווינג קלע שלשה גדולה, 14 שניות לסיום והשווה את התוצאה ל-75:75.

חדירה יפייפיה של פישר שברה את השיוויון בצורה סופית ואיבוד דווקא של המילטון, המצטיין בשורות ראשל"צ, הביאה לבסוף לניצחון שני העונה של נס ציונה על יריבתה הכתומה מליגת העל עם 79:75.

ראשל"צ רושמת הפסד שני ברציפות כשנס ציונה קוטעת דווקא רצף כזה לאחר שהפסידה בליגה ובאירופה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il