גפני נגד ליברמן: רק נזקים ודיבורים

ח"כ משה גפני במתקפה על יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן: "הוא חושב שהוא 'שריף', הוא ילד. נזק גדול יכול לעשות גם ילד קטן".

ערוץ 7 , ט"ו בטבת תש"פ

גפני נגד ליברמן: רק נזקים ודיבורים-ערוץ 7
ח"כ משה גפני
צילום: שריה דיאמנט

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, טען הבוקר (ראשון) בראיון לגלי צה"ל כי אסון המעלית בשכונת התקווה בתל אביב יכול היה להימנע אם "חוק איחוד המוקדים" היה עובר ומיושם.

"לצערי אנחנו מכים על חטא - האסון הנורא הזה בשכונת התקווה היה יכול להימנע, לו החוק הזה של איחוד המוקדים היה עובר בשעתו", טען ח"כ גפני.

"אני אמרתי ואני חוזר ואומר אקדם את החוק החיוני הזה בכל הכוח מיד עם כינון הכנסת הבאה. 911 (מספר המוקד המאוחד בארה"ב) בישראל הוא צו השעה", הוסיף גפני.

בהמשך הביע גפני תמיכה בקריאות להעניק פיצוי ממשלתי לנפגעים כתוצאה מההצפות בשבועיים האחרונים.

"מדינת ישראל לא יכולה לשבת מהצד ולא לפצות את התושבים שניזוקו בסופות הללו. אשוחח בעניין גם עם רה"מ נתניהו וגם עם שר האוצר כחלון", אמר גפני.

גפני תקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, "אני מקנא בליברמן, הוא מקבל כותרות מידי שבוע על דיבורים שאין מאחוריהם כלום, משהו דפוק אצלינו בתקשורת הישראלית - תפסיקו להאמין למילים שלו כבר".

"במשך עשרות שנים במערכת הציבורית האיש הזה לא עשה כלום, רק נזקים ורק דיבורים. הוא חושב שהוא 'שריף', הוא ילד. נזק גדול יכול לעשות גם ילד קטן", הוסיף גפני.