לראשונה: הכשרה לנשים ב - NLP יהודי

לאור ההצלחה עם הגברים, פותח לראשונה בית הספר 'צמאה' מסלול ערב מיוחד לנשים עם מרצים מהשורה הראשונה, ביניהם הרבנית נעמה מנוסי.

תוכן שיווקי , ט"ז בטבת תש"פ

לאור ההצלחה במסלול הגברים, פותח לראשונה בית הספר 'צמאה' מסלול ערב מיוחד לנשים עם מרצים מהשורה הראשונה, ביניהם הרבנית נעמה מנוסי.

בבית הספר 'צמאה', המוביל בתחומי ההתפתחות אישית ופסיכולוגיה יהודית, יפתח לראשונה מסלול נשים ייחודי להכשרה בתחומי-NLP יהודי והרחבות נוספות. בין המרצים: הרבנית נעמה מנוסי, הרב נדב כהן והרב שמואל מינקוב . הלימודים מוכרים לקבלת תעודת מטפל/ת בינלאומי.

"שיטת NLP היא שיטה מוכרת וידועה בעולם, ששינתה את חייהם של אנשים", מסביר שגב כהן, מנהל בית הספר. "אצלנו לומדים את זה בשילוב לימודי התפתחות אישית ופסיכולוגיה יהודית – שהם למעשה לימודי יסודות הנפש על פי התורה".

בתוכנית הלימודים מופיעים שלושה תחומי דעת: NLP יהודי, התפתחות אישית ופסיכולוגיה יהדות. מדוע חשוב לשלב דווקא את שלושתם?

"מהניסיון שלנו, אנו רואים שיש בשילוב הזה יתרון אדיר: בשיטת NLP לומדים כיצד לנהל נכון את הרגשות שלנו, כיצד לפתח הקשבה, לשנות דפוסי התנהגות, לשלוט באופן יעיל על התת מודע שלנו, ועוד. בעזרת שיטה זו, אנו מקבלים כלים מעשיים להעצמה והגשמה עצמית מחד, ושחרור מבעיות רגשיות ומחסומים מאידך.

"יחד עם זאת, בלימודי ההתפתחות האישית עוברים התלמידים תהליך חשוב מאין כמוהו של צמיחה אישית ופתיחת הלב והנשמה. כדי להשלים את התמונה, בלימודי הפסיכולוגיה היהודית אנו לומדים את הרובד הפנימי והעמוק של נפש האדם. אלו לימודים חשובים שכל מי שמתעסק בתחום הנפש פשוט לא יכול להרשות לעצמו לדלג עליהם".

והבשורה החדשה – קורס לנשים בלבד. את מי אתם מזמינים ללמוד אצלכם?

"הקורס מיועד לקהל הרחב, למאמנים ומטפלים הרוצים להעשיר את עבודתם וכן למעוניינים ללמוד מקצוע מעשי וחדשני. מי שעוסקת בתחום, יודעת שכיום יועצת מתחילה גובה 150 ₪ לשעת ייעוץ, ואילו יועצת מנוסה גובה כ-400 ₪ לשעת ייעוץ, ולעתים אף יותר מכך. מדובר, אם כן, בשכר גבוה שיכול להוות הכנסה מעולה – גם למי שמעוניינת בעבודה מהבית. ובמיוחד מתאים לעובדות הוראה, כיון שהלימודים מוכרים לגמולי השתלמות ולשנת שבתון בכפוף למספר משתתפים."

בית ספר טוב נמדד קודם במרצים שלו...

"כמובן. לכן בחרנו את המרצים מהשורה הראשונה של מקצועות הטיפול בישראל: הרב שמואל מינקוב - מאסטר וטריינר בשיטת NLP, הרב נדב כהן - מחבר רב המכר 'מודעות יהודית', אשר מלמד אצלנו את תורת הנפש על פי ספר התניא, ידוע בגישתו המיוחדת לתחום הנפש, וזוכה להצלחה רבה בתחום זה. וכמובן - הרבנית נעמה מנוסי, שמלמדת את תורת הנפש על פי החסידות כבר קרוב לשני עשורים. נעמה היא יועצת אישית וזוגית, ושיעוריה מקנים כלים מעשיים המבוססים על ניסיונה בשטח. השיעורים של נעמה הם דינמיים וחווייתיים, ובו בזמן מעבירים את החומר באופן מ סודר ומובנה".

ומה מקבלים בסיום הלימודים?

"בסיום כל אחד מהמסלולים מקבלים תעודה רשמית בינלאומית עם חותם של HNLP העולמית - תעודת PRACTITIONER NLP או תעודת MASTER NLP, הכל כמובן בהתאם לקורס הנלמד".

הקורס הייחודי לנשים עומד להיפתח בעוד מספר שבועות. מעוניינת בפרטים? לחצי כאן.

חדש
יח"צ