אצטדיון טדי יעבור שדרוג משמעותי

החלפת הכיסאות, התאורה, שיפוץ כולל של חדרי ההלבשה וכניסה ממוחשבת. כל אלה חלק קטן מהשינויים שמתוכננים לאצטדיון הירושלמי הוותיק

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בטבת תש"פ

אצטדיון טדי. יעבור שדרוג
אצטדיון טדי. יעבור שדרוג
צילום: קרית הספורט

ירושלים משתדרגת. אחרי שיפוץ אצטדיון בלומפילד שבתל אביב, בירושלים לא עומדים מנגד ומתכננים ללמוד מהטעויות ולהפוך את אצטדיון טדי הוותיק לאצטדיון שיעמוד בשורה אחת עם האצטדיונים החדישים בארץ.

אחרי שבתחילת השנה אישרה עיריית ירושלים תקציב של עשרות מיליוני שקלים לבינוי תאי צפיה חדישים, מתחמי VIP וקירוי האצטדיון כולו, כעת עמלים בעירייה על המשך שיפוץ האצטדיון הוותיק, כזה שימשוך קהל אוהדים גדול ויגרום לכל הבאים אליו ליהנות מחוויה שלמה של ספורט.

על פי ההערכות הראשוניות, עלות שיפוץ האצטדיון תעמוד על 30 מיליון שקלים כאשר זו כוללת החלפת הכיסאות ביצע הצפוני, החלפת התאורה, שיפוץ כולל של כל איזור המשק: חדרי ההלבשה, חדרי השופטים, חדרי הטיפולים ועוד.

בנוסף, יהפוך טדי למתקדם יותר מבחינה טכנולוגית כאשר הכניסה לאצטדיון תהפוך לכניסה ממוחשבת.
כמו כן, לרווחת האוהדים יתווספו מתחמי שירותים נוספים והקיימים ישופצו כליל.

לאחר שבשבוע שעבר קיימו ראשי העירייה והנהלת בית"ר ירושלים ישיבת חירום בשל מיעוט הגעת אוהדים למשחקי הבית של הקבוצה בליגת העל בגלל דרכי הגישה אליו לטענתם, דבר אשר הביא את הבית"רים לשקול להעתיק את משחקי הבית לאצטדיון במרכז, היום (שני) קיימו בכירי עיריית ירושלים, הנהלת האצטדיון ואדריכל הפרוייקט דיון וסיור מקיף בטדי על שדרוג משמעותי לאצטדיון שבבירה.

ראש עיריית ירושלים, משה ליאון אמר במהלך הסיור כי "ירושלים תוביל בכל תחום, גם בספורט. טדי ישודרג בשנים הקרובות ויהפוך להיות האיצטדיון המוביל בישראל".

ראש העיר ליאון בסיור בטדי היום
צילום: דוברות עיריית ירושלים
‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il