מואשם בהברחת סלולרי לכלא?
מואשם בהברחת סלולרי לכלא? צילום: iStock

כולם שווים בפני החוק, ומסתבר שזה תקף גם לבעלי החיים. ריכזנו עבורכם מספר חיות חסרות מזל שהואשמו בעבירה על החוק ולבסוף גם נלקחו למעצר.

החתול המבריח

לפני מספר שנים בברזיל, הסוהרים של בית הכלא בעיר אראפיראקה שמו לב לחתול קצת מוזר שנכנס ויוצא מכותלי בית הכלא. בהתחלה הם לא ייחסו לו חשיבות, אבל אחרי כמה שבועות הם שמו לב שיש בו משהו קצת מוזר. הם החליטו לנסות לתפוס אותו, ובפעם הבאה שהוא עבר ליד שער הכניסה של בית הכלא הוא נתפס ונאסר.

על החתול נמצא סוג של בגד עם מספר כיסים שבהם התחבאו חפצים שונים כמו מקדחים קטנים, סלולרי, מטען ואפילו אוזניות. בעקבות המקרה החתול נלקח למעצר במהלכו ניסו החוקרים לברר למי הוא ניסה לסייע מבין מאתיים האסירים בבית הכלא. לאכזבת החוקרים, החתול לא סיפק יותר מדי פרטים על המקרה ולבסוף הוא שוחרר למקלט חיות.

עז או קוסם?

בניגריה זה לא כל כך נדיר לראות עז ברחובות, אבל עדיין לא הרבה עיזים הספיקו לשבת גם בבית הכלא. הכל התחיל כאשר מספר תושבים ראו שני גנבים מנסים לפרוץ לרכב, וניסו לתפוס ולהעביר אותם למשטרה. לאחר מרדף קצר, אחד מהגנבים נתפס בעוד השותף שלו נעלם. הרודפים לא התייאשו ולטענתם הם תפסו את הגנב הבורח שלדבריהם השתמש בקסם אפל על מנת להפוך את עצמו לעז. הם הובילו את העז למשטרה, והעז נלקחה למעצר עד לתום התהליכים.

יונת ריגול

בין הודו ופקיסטן מעולם לא היו יחסי ידידות גדולים, אבל החשדנות הגדולה בין המדינות הצליחה להכניס יונה תמימה לבית הכלא. היונה, נמצאה על ידי ילד הודי בן 14 שהבחין שכתוב עליה מספר טלפון פקיסטני והחליט שעדיף להעביר אותה למשטרה שתבדוק אותה מקרוב. חוקרי המשטרה חשדו שמדובר ביונת ריגול וניסו לבדוק אותה ביסודיות ואף העבירו אותה לבדיקה בסדרת צילומי רנטגן.

השוטרים אמנם לא הצליחו להוכיח שמדובר ביונת ריגול, אבל מכיוון שגם לא הוכח שלא מדובר בריגול, השוטרים העדיפו להשאיר את היונה במעצר. אמנם, למרות שהשוטרים ההודים לקחו את העניין ברצינות, הרשתות החברתיות בפקיסטן חשבו שמדובר בבדיחה ופרסמו מספר קריקטורות שלועגות ליונת הריגול. ואם אתם חוששים לגורלה של היונה, בסוף המשטרה ההודית נכנעה ללחצים ושחררה את המרגלת לשעבר, לא לפני שקיצצה את הכנפיים שלה בשביל שלא תוכל לחזור לפקיסטן במידה ומדובר באמת במרגל מוסווה.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו