הפועל אילת שמה סוף להפסדים

אחרי רצף ההפסדים הארוך ביותר שלה העונה שכלל ארבעה כאלה ו-7 הפסדים רצופים בחוץ, הפועל אילת הנחילה לתל אביבים הפסד בית עם 87:70

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בטבת תש"פ

שחקני אילת חוגגים הערב ניצחון חוץ ראשון השנה
שחקני אילת חוגגים הערב ניצחון חוץ ראשון השנה
צילום: עודד קרני, מנהלת הליגה

קבלת פנים. 36 נקודות, זהו הפער המצטבר שעמד עד הערב (שני) לזכות הפועל ת"א על הפועל אילת בארבעת המפגשים האחרונים ביניהן באולמה הביתי של התל אביבית, אולם הדרייב-אין.

כשהיא עם רצף ההפסדים הכי ארוך שלה העונה, 4 כאלה, ורצף הפסדים במשחקי חוץ, 7 כאלה, הערב שמה אילת סוף להפסדים שלה כשהביסה בחוץ את הפועל ת"א בתוצאה 87:70.

האדומים מת"א שרק בשבוע שעבר השיגו את רצף הניצחונות השני שלהם העונה כשחזרו מפיגור דו-ספרתי מול אשדוד לניצחון, לא הצליחו לעשות זאת הערב באולמם הביתי מול האורחים מהדרום הרחוק כשנקלעו לפיגור גדול כבר במהלך המחצית הראשונה ממנו לא הצליחו לחזור אפילו בקצת.

אחרי רבע ראשון סולידי בו הובילה אילת רק ב-9 נקודות עם 25:16, הרבע השני היה כבר סיפור אחר לגמרי. 18 נקודות ללא מענה מצידם של המארחים מת"א הוריד אותם להפסקת המחצית בפיגור גדול עם 45:28 חסר תקווה.

האדומים מת"א אמנם שיפרו במעט את ההגנה ברבע השלישי אך ההפרש נותר דו-ספרתי כשלמעשה זה לא ירד מתחת ל-11 נקודות, ואל הרבע האחרון ירדו השתיים כשהפער עומד על 17 עם 67:50.

הרבע האחרון כבר היה לפרוטקול בלבד, ובסיום - הדרומיים חוזרים לאילת עם כל הנקודות וניצחון חוץ ראשון מזה זמן רב כשהם במרחק בטוח מהמקום ממנו יורדים אל הליגה השניה בסיום העונה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il