יוגב לרב פרץ: להתאחד עם הימין החדש

יוגב קרא לרב פרץ לחתור לשחזור ההסכם מלפני 4 חודשים, "נאחד את כולנו בשותפות הראויה ונצא מאוחדים למערכה האמתית של ההצלחה בבחירות"

ערוץ 7 , י"ז בטבת תש"פ

מוטי יוגב
מוטי יוגב
צילום: חזקי ברוך

ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) קורא אחר הצהריים (שלישי) ליו"ר מפלגתו, הרב רפי פרץ, לחתור לריצה משותפת עם הימין החדש והאיחוד הלאומי.

את הקריאה שיגר יוגב לרב פרץ על רקע ההסכם שנחתם הבוקר בין מפלגת הימין החדש ומפלגת האיחוד הלאומי להתמודדות משותפת בבחירות הקרובות.

לדבריו, "מתוך גודל האחריות לעם ישראל, לימין ולציונות הדתית, ומתוך שהמכנה המשותף בינינו, גדול על כל מפריד, אני קורא לחברי יו"ר הבית היהודי - שר החינוך הרב רפי פרץ, בל נהמר ונעשה שוב את הטעויות שנעשו בשנה האחרונה, בה היו מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה ואיבדו קולות לימין".

"למרות כל המשקעים שבין המפלגות, נקיים משא ומתן פנים אל פנים, לא דרך התקשורת, נחזור לנקודה המשותפת בה היינו רק לפני ארבעה חודשים. נאחד את כולנו בשותפות הראויה ונצא מאוחדים למערכה האמתית של ההצלחה בבחירות הבאות עלינו לטובה", דברי יוגב.

סקר שביצע מכון Direct Polls לאחר חתימת ההסכם הבוקר העלה כי רוב מוחץ ממצביעי הציבור הדתי-לאומי תומכים ברשימה המאוחדת של נפתלי בנט, בצלאל סמוטריץ' ואיילת שקד.

על פי הסקר, 86% ממצביעי ''ימינה'' בבחירות האחרונות תומכים ברשימה המאוחדת של הימין החדש והאיחוד הלאומי.

לעומת זאת, רשימת הבית היהודי של הרב רפי פרץ ואיתמר בן גביר זוכה ל-7% תמיכה בלבד.