שופץ סניף "בני עקיבא" בעיר עכו

חברי מועצת העיר רפאל לוזון ונפתלי רזניקוביץ: מקווים שהסניף ישמש חניכים רבים מילדי עכו שיצטרפו לפעילות הברוכה של התנועה.

אורלי הררי - ערוץ 7 , י"ז בטבת תש"פ

חנוכת הסניף המחודש
חנוכת הסניף המחודש
צילום: קציר

הסניף המחודש של תנועת הנוער בני עקיבא בעיר עכו נחנך מחדש לאחר שיפוץ משמעותי בהיקף של כ-600 אלף ש''ח.

מעל ל-200 חניכים והורים השתתפו בטקס, לצידם של רב העיר עכו הרב יוסף ישר שקבע את המזוזה בפתח הסניף ביחד עם ראש העיר עכו שמעון לנקרי וחבר מועצת העיר רפאל לוזון, ראש ישיבת ההסדר בעכו הרב יוסי שטרן, יו"ר המועצה הדתית רובי לוזון ומזכ"ל בני עקיבא יאיר שחל.

לרווחת החניכים בוצעו במבנה עבודות חשמל, נבנו שירותים חדשים, והסניף הונגש לבעלי מוגבלויות על ידי הרחבת הכניסה והמבואה ובניית שירותים מותאמים, החלפת כל גורמי התאורה, החלפת כל הדלתות והריצוף, התקנת מטבח, גינון, איטום, עבודות טיח וצבע, הנמכות התקרה, שילוט, התקנת לוחות פח מיוחדים על הקירות לשמירה על קירות הגבס בחודש הארגון השנתי של התנועה, הכשרת השטח ההיקפי ועוד עבודות רבות.

חברי מועצת העיר רפאל לוזון ונפתלי רזניקוביץ אמרו "אנו מבקשים להודות לראש העיר שמעון לנקרי על ההתגייסות למשימה, לשר התחבורה בצלאל סמוטריץ' שעוד כח"כ נחלץ לטובת הסניף בעכו ולכל מי שעמל וטרח עד שהגענו ליום זה.

''לא היה פשוט לצוות הסניף, חניכים ומדריכים להיות בלי סניף בחודשים האחרונים אך באופן מעורר הערכה, על אף חודשי החורף, הצליחו המדריכים בהובלת הקומונרית לעמוד במשימה. מקווים שהסניף ישמש בשנים הקרובות חניכים רבים מילדי עכו שיצטרפו לפעילות הברוכה של התנועה", הוסיפו רזניקוביץ ולוזון.