עורכי הדין החרדים ישתלמו בגיאורגיה

"אנחנו מביאים בשורה לעורכי הדין החרדים והדתיים שעד עכשיו לא נהנו מהשתלמות מקצועית באווירה של ניתוק והתחדשות", מסביר עו"ד ויצמן.

מיכל לוי , י"ז בטבת תש"פ

עורכי הדין החרדים ישתלמו בגיאורגיה-ערוץ 7
גיאורגיה
צילום: istock

לשכת עורכי הדין תקיים בפעם הראשונה השתלמות כשרה למהדרין לעורכי הדין החרדים והדתיים בגאורגיה.

לאחרונה נפתח בטיבילסי שבגיאורגיה מלון "קטש הוטל" שהינו המלון היחיד בכשרות מהדרין בעיר.

במסגרת שיתוף הפעולה עם ועדת משפט והלכה בלשכת עורכי הדין תיערך במקום השתלמות בסוף חודש שבט במהלכה יתקיימו הרצאות מקצועיות לקידום והעשרה של עורכי הדין החברים בלשכה.

במהלך ימי ההשתלמות יוכלו המשתתפים לנפוש ולהינות מחופשה מהנה ולמידה מעמיקה.

עורכי דין רבים כבר נרשמו לימי ההשתלמות על מנת ללמוד ולהעמיק בפסיקות ובנהלים משפטיים חדשים שקיבלו ביטוי בפסיקה לאחרונה כמו הפסיקה בנושא שיתוף ברשתות החברתיות, נושא שקיבל ביטוי בספרו החדש של המשנה לראש לשכת עורכי הדין עו"ד יוסי ויצמן, ופסקי דין אחרים שיש להם השפעה על היום יום של עורכי הדין ויש חשיבות מכרעת להיכרות מעמיקה עם ההשלכות של הפסיקה.

עו"ד יוסי ויצמן המשנה לראש הלשכה מיוזמי ההשתלמות: "אנחנו מביאים בשורה לעורכי הדין החרדים והדתיים שעד עכשיו לא נהנו מהשתלמות מקצועית באווירה של ניתוק והתחדשות".

עו"ד מנחם מושקוביץ סגן ראש הלשכה ויו"ר ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין: 'ניסיון העבר מלמד שימי ההשתלמות מסייעים מאוד לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה של עורכי הדין'.

עו"ד שמעון גרוס יו"ר משותף בוועדת ליטיגציה ובוועדת משפט והלכה בלשכת עורכי הדין: 'יש חשיבות גדולה מאוד להשתלמות של עורכי הדין החרדיים והדתיים בלשכה שאמונים על החיבור הנכון בין משפט להלכה ומנווטים את דרכם בעולם המשפט על פי ההלכה'.