שחקני נתניה כתבו אות בספר התורה

רגע לפני משחקם הגורלי במסגרת גביע המדינה בכדורגל, אירח קפטן מכבי נתניה אלמוג כהן את חבריו לאירוע כתיבת אות בספר התורה של ישראל

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ז בטבת תש"פ

שחקני נתניה כתבו אות בספר התורה-ערוץ 7
כותבים אות בספר התורה אמש
צילום: פרוייקט ספר התורה של עם ישראל

נמצא המפתח להצלחת מכבי נתניה? אחרי שבשנים האחרונות מלווה הרב עמי פייקובסקי את מכבי נתניה בדרכה המוצלחת בכדורגל הישראלי עם שלל אירועים הקשורים לדת ולמצוות, הפעם הגיעה יוזמה חדשה דווקא מהשחקנים עצמם.

רגע לפני משחק גביע המדינה בכדורגל בו ישחקו ביום חמישי הקרוב מול הפועל באר שבע, אירח קפטן מכבי נתניה אלמוג כהן, את חבריו לקבוצה באירוע של כתיבת אות בספר תורה.

כהן אירח את חבריו יונס מלדה, גבי קניקובסקי וסתיו פיניש שכתבו אות ב"ספר התורה של עם ישראל" לברכה והצלחה, כל זאת ביוזמת הרב דוד אברהם פרסמן, כחלק מהרצון לייצר חיבור ואיחוד בעם ישראל.

המאורע כאמור התקיים בביתו של קפטן קבוצת הכדורגל של מכבי נתניה אלמוג כהן שכתב אף הוא אות בספר התורה לעילוי נשמת אימו.

את הערב אירגן מזכה הרבים הרב אברהם ישעיה אליהו ידיד הקבוצה שמלווה את השחקנים בתקופה האחרונה בהתקרבות לדת ואף מוסר להם מידי שבוע שיעור תורה.

מדובר ב'ספר התורה של עם ישראל', מיזם מאחוריו עומד הרב דוד אברהם פרסמן.

עד עכשיו לקחו חלק במיזם למעלה מ-100,000 יהודים. בהם ח"כים, ראשי ערים, רבנים, שחקנים, זמרים, חיילי צה"ל, שופטים, אסירים, ילדים ובני נוער, כאשר הספר יוכנס לכותל המערבי והוא הראשון מסוגו בהיסטוריה של העם היהודי שנכתב באופן כזה שמאחד את כל עם ישראל על שלל גווניו.

בשנתיים האחרונה מסתובב הרב פרסמן ומעניק את הזכות המיוחדת של כתיבת אות בספר התורה של עם ישראל לאנשים מכל קצוות החברה הישראלית, כאשר ליוזמה נרתמו שורה של רבנים, אישי ציבור, ידוענים ואפילו אסירים שכתבו אות בספר התורה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il