אבנים על חיילי צה"ל? עד כאן ואם תרצו

דיון בעניינו של איש השמאל יונתן פולק מתקיים הבוקר (רביעי) בבית משפט השלום בירושלים.

פולק נעצר בעקבות קובלנה של ארגון עד כאן בשל פעילותו נגד חיילי צה"ל.

במהלך הדיון החלה אם לחיילים לצעוק לעבר פולק וחבריו האנרכיסטים ''אתם מעודדים לתקוף את חיילי צה"ל שמגינים עליכם ועלינו? תתביישו''.

האמהות, פעילות בפורום אמהות למען לוחמי צה"ל, קראו לאנשי השמאל לחדול מפעולותיהם ולהפסיק לתקוף את חיילי צה"ל.

מחוץ לבית המשפט נמצא גם לירן ברוך אשר איבד את עינו לאחר שהותקף על ידי ערבים בשירות הצבאי.

עו"ד צור פלק מארגון עד כאן אשר הגיש את הקובלנה נגד פולק מסר עם סיום הדיון: "בדיון שהתרחש כעת הנאשם פולק סירב לשתף פעולה עם בית המשפט ועם תביעות ירושלים שהם אלה שהגישו את כתב האישום, ובעצם מוכיח שכל הטענות שלו כלפי ארגון עד כאן שכביכול בגללן הוא לא משתף פעולה הן לא נכונות. אנחנו מקווים ומצפים שבית המשפט ישאיר אותו בכלא ויפסיק את ההתפרעויות שלו בקדום בכל יום שישי ובכל יהודה ושומרון".

יהודה שהרבני מתנועת אם תרצו אמר מחוץ לבית המשפט "אנחנו באנו לכאן הבוקר יחד עם ארגון עד כאן למחות נגד כל האנרכיסטים הקיצוניים שהגיעו לכאן לתמוך ביונתן פולק הארכי אנרכיסט שבעצם פגע בפעילויות שלו בחיילי צה"ל, בהמון חיילי צה"ל. בפעילויות שהוא עשה נזרקו על חיילי צה"ל בקבוקי תבערה ואבנים. באנו לומר לבית משפט שעבריין זה מקומו בכלא. לא בעבודה עם גרפיקאיות בעיתון הארץ. בן אדם שפוגע בחיילי צה"ל ובעם ישראל מקומו בכלא".

מפורום אמהות למען לוחמים אשר הפגין מחוץ לבית המשפט נמסר "מי שתועד תוקף השכם והערב את חיילי צה"ל ומבזה את בית המשפט שוב ושוב חייב לקבל את העונש המירבי. יש להעביר מסר ברור ולפיו מי שתוקף את חיילי צה"ל מקומו הוא רק בין סורג ובריח. אנו נמשיך לעמוד על המשמר נגד כל מי שיבקש לפגוע בחיילי צה"ל באשר הם".