בשורה טובה לאוהדי בית"ר ירושלים

4,000 חניות חינם, חלוקת כרטיסים לילדי בתי הספר בעיר והסעות ללא הפסקה, עיריית י-ם ובית"ר יוזמות שורת הטבות למען האוהדים

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בטבת תש"פ

משה ליאון. יחזיר את הקהל לבירה?
משה ליאון. יחזיר את הקהל לבירה?
צילום: אלירן אהרון

אמש נערכה בעיריית ירושלים ישיבה בין בכירי העירייה, בראשותו של ראש העיר משה ליאון, לבין הנהלת בית"ר ירושלים והבעלים משה חוגג, כשבסיומה הוחלט על שורות הטבות נוספות לאוהדי הכדורגל בבירה וקידום ממשי לעידוד ההגעה לאצטדיון טדי.

זה זמן רב שבבית"ר שוקלים לנקוט בצעדים מרחיקי לכת בשל הגעת כמות מועטה של אוהדים למשחקי הבית, כשאלה הצביעו על דרכי הגישה לאצטדיון כסיבה המרכזית שבגינה מגיעים כמות דלה כל כך של אוהדים לאצטדיון שבבירה.

אחרי שהבטיח כי יקצה תקציב של 30 אלף שקלים לשדרוג האצטדיון וחווית האוהדים שמגיעים אליו, ממשיך ראש העיר ליאון בשורת הטבות עבור האוהדים הבית"רים בכדי לגרום להם להגיע בהמוניהם למשחקי הבית של הקבוצה הצהובה-שחורה מהבירה.

בתום הישיבה אמש החליטו ראש העיר והבעלים של בית"ר, משה חוגג על שורת צעדים למען האוהדים שבראשם עומדת תוספת חניות שיעמדו לרשות האוהדים בחינם במרחק הליכה קצר מהאצטדיון.

על פי הודעה משותפת של עיריית ירושלים ובית"ר, כ-4,000 חניות יועמדו בסביבת טדי לרשות האוהדים, כאשר 1,000 מתוכן יהיו בחניון גן החיות התנכ"י ומשם יועברו האוהדים בשאטלים בשיטת מלא וסע לאיצטדיון. בנוסף, החניונים שיועמדו לקהל במרחק הליכה מהאצטדיון הם: חניון הגן הטכנולוגי במלחה שיהיה פתוח בחינם בימים בהם יתקיימו משחקים בטדי, חניון היציע המערבי, חניון היציע המזרחי, חניון אגד, חניון הרכבת וחניון קניון מלחה.

החניונים יהיו פתוחים על בסיס מקום פנוי והאוהדים מתבקשים להתעדכן מראש בסטטוס תפוסת החניונים בערוצי המדיה של בית"ר ירושלים.

בתמורה להעמדת החניות בחינם, תקצה בית"ר ירושלים כרטיסים ללא עלות לאלפי תלמידי העל יסודי, ז'-יב' בירושלים. הכרטיסים יוקצו למשחקי בית בלבד ויחולקו במסגרת בתי ספר דרך מינהל חינוך בעירייה ודרך גורמי הרווחה בשיתוף העירייה ובעידודה, זאת במטרה להחזיר את הקהל לאצטדיונים וליצור חיבור לקבוצה. בתי ספר שמעוניינים לקבל הקצאות לכרטיסים מתבקשים לפנות למנח"י.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון אמר כי "כמו שאמרתי, טדי ישודרג כולו ויהפוך להיות אצטדיון מוביל".

לדברי ראש העיר ליאון, "הגעתם של התלמידים הירושלמים למגרשים תעודד את הקבוצה ותעזור לה להגיע להישגים נוספים. בנוסף, על מנת להקל על הקהל פתחנו את חניון הגן הטכנולוגי בחינם והוא ישמש את קהל הבית בזמן המשחקים".

בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, אמר: "אנחנו ממשיכים בניסיונות שלנו להקל על האוהדים על מנת שהדרך לטדי תהיה נוחה יותר, ופשוטה יותר. אנו נחלק כרטיסים בשיתוף העירייה ונחזיר את הקהל הצעיר לטדי ולחווייה של כדורגל בעיר. אני רוצה להודות לראש העיר על העזרה והרצון לסייע ובטוח שכל המהלכים יחזירו את טדי להיות נוח יותר לכולם".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il