ראשי העבודה-גשר-מרצ הגישו את רשימתםחזקי ברוך

ראשי מפלגת העבודה-גשר-מרצ הגישו הערב (רביעי) את רשימת המועמדים לכנסת ה-23.

יו”ר המפלגה, ח"כ עמיר פרץ אמר, "הרשימה שאנחנו מגישים עכשיו, רשימת העבודה-גשר-מרצ היא המצפון החברתי והמצפן המדיני לישראל. הרשימה הזאת תוביל, הרשימה הזאת תנווט את הממשלה הבאה ותהיה מכפיל הכוח של מחנה השינוי ותקוה".

"עידן נתניהו הסתיים. החיבור הזה יבטיח שאין סיכוי שיהיו לו 61 מנדטים לחסינות. במקום זאת, אנחנו נדאג לחסינות לאזרחי ישראל. חסינות למשפחות הצעירות, לילדי ישראל, לקשישים ולנכים ולילדים בעלי המוגבלויות. חסינות למערכת החינוך וחסינות למערכת הבריאות. חסינות לאזרחי ישראל הערבים, וחסינות להתיישבות העובדת", הוסיף.

ח"כ אורלי לוי אבקסיס ציינה, "אנחנו משלבים ידיים למען הילדים, למען הקשישים, למען החברה הישראלית כולה. נעשה הכל כדי לקדם את הדברים החשובים באמת. יחד נביא את הנושאים האלה לקדמת הבמה. אני שמחה שגילינו אחריות והבנו את גודל השעה. עשינו את המתבקש ועכשיו אנחנו מסתכלים קדימה".

יו”ר מרצ, ניצן הורוביץ, סיכם, "אנחנו מביאים היום בשורה גדולה לכל מי שחולם על ממשלת שמאל-מרכז. ממשלת יוזמה מדינית ושלום, צדק חברתי ושוויון, שלטון החוק וזכויות אדם - באשר הוא אדם. הריצה המשותפת תחזיר אותנו לשולחן הממשלה ואת השמאל להנהגת המדינה".