לא עוצרת: מכבי ת"א ניצחה את מילאנו

אחרי משחק שקול ומותח, הצהובים מסיימים באופן מושלם שבוע של שלושה משחקים עם ניצחון על האיטלקים, 63-69.

ניצן קידר , י"ט בטבת תש"פ

ארמאני מילאנו הגיעה הערב (חמישי) ליד אליהו בשביל לנצח. היא כבר הוביל ב-9 נקודות הפרש ברבע השני, אבל מכבי תל אביב נלחמה, הפכה את התוצאה ולבסוף גם השאירה את ביתה כמבצרה עם ניצחון, 63-69.

סקוטי ווילבקין כהרגלו היה הברומטר של הצהובים ואליו הצטרף אותלו האנטר שנתן את הנשמה בהגנה ובהתקפה והיה שובר שיוויון מתחת לסלים.

מילאנו, כאמור, פתחה את המשחק היטב ורצה 8-0. הצהובים לא הצליחו להיכנס לעניינים, השחקנים של אטורה מסינה רצו וסרחיו רודריגז סגר את הרבע ביתרון, 21-15 לאורחים.

ג'ייק כהן וטיילר דורסי כרסמו ביתרון האיטלקי, מטווח השלושת הצהוב החל וקווינסי אייסי הוריד את מכבי תל אביב בפיגור מינימלי למחצית, 32-31.

לרבע השלישי הצהובים כבר הגיעו נחושים יותר כשסקוטי ווילבקין מוביל אותם, אך לא מצליח לקדם בריחה של הצהובים ליתרון משמעותי. 10 דקות לסיום היתה התוצאה 48-52.

ברבע הרביעי היו אלה הצהובים שברחו לתשע הפרש, אבל מילאנו ידעה לשמור על עצמה בעיקר בזכות שלשות ונקודות חשובות של רודריגז וסייקס, אבל מכבי תל אביב התעקשה ושמרה על הניצחון.

למכבי תל אביב קלעו: ווילבקין 22, האנטר 14 (14 ריבאונדים), דורסי 13, אייסי 5, בראיינט 3, ריינולדס 2, אבדיה 2, ג'קסון 2, וולטרס 2, כהן 2.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il