דודי אביטן
דודי אביטן צילום: מאיר אליפור

משרד יחסי הציבור והפרסום ״גל אורן לרנר״, בניהולם של אבי לרנר ואורן אלימלך, הודיעו על מינויו של יועץ התקשורת דודי אביטן למנהל מחלקת יחסי הציבור של החברה.

אביטן (38) החל את דרכו התקשורתית ככתב לענייני חינוך בעיתון ידיעות ירושלים ובחמש השנים האחרונות עבד כיועץ תקשורת וכמנהל מחלקת יחסי הציבור ב''זליגר שומרון תקשורת''.

בין התיקים שבהם טיפל לאורך השנים - המועצה המקומית אפרת, ארגון רבני צהר, המועצה המקומית בית אל, רשת מיתרים, כל ישראל חברים, צהר לכשרות, מפלגת זהות וקמפיינים נוספים.

משרד יחסי הציבור ״גל אורן לרנר״ מוביל בפעם השלישית את קמפיין הבחירות של מפלגת ש"ס, ומעניקים שירותי אסטרטגיה, יח"צ ופרסום לראש עיריית ירושלים לשעבר ח"כ ניר ברקת, קבוצת "ישראל היום", בנק הפועלים, אגד, מועצות אזוריות גוש עציון, באר טוביה והר חברון, חברת תנובה, המועצה הציונית בישראל, קופת חולים מאוחדת ועוד.

אבי לרנר ואורן אלימלך אמרו "אנו שמחים וגאים על הצטרפותו של דודי אביטן לצוות גל אורן לרנר. לדודי יש ניסיון עשיר ומקצועי בניהול מאבקים ציבוריים ובטיפול בלקוחות מרכזיים. אין לנו ספק שהוא יהווה תוספת כוח גדולה למשרד וישדרג את השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו ברמה האיכותית והאפקטיבית".

דודי אביטן אמר: "מודה לאמנון ואיתן על חמש שנים וחצי נהדרות, התמזל מזלי להגיע כל בוקר למקום עבודה אהוב עם אנשים נפלאים מקצועיים אך לפני הכל, בני אדם, ממש כך. מודה גם לאורן אלימלך ואבי לרנר על האמון".