נתניהו: יהודים לעולם לא יהיו שוב חסרי הגנה מול אלה הקמים להורגם

ראש הממשלה התראיין לרשת הנוצרית הגדולה בעולם. ''הניסיונות להשמיד את העם היהודי לא פסקו''.

ערוץ 7 , כ"ד בטבת תש"פ

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין לעיתונאי Matt Crouch מרשת TBN, הרשת הנוצרית הגדולה בעולם.

על החלטת בית הדין הבאג לחקור את ישראל בגין ''פשעי מלחמה'' אמר נתניהו כי "ממשל ארה"ב, תחת הנשיא טראמפ, התבטא בצורה חריפה נגד בית הדין הפלילי הבינלאומי נגד ההחלטה השערורייתית הזאת. אני מפציר בכל הצופים שלכם לעשות אותו הדבר, לדרוש פעולה קונקרטית, סנקציות, נגד בית הדין הבינלאומי, פקידיה, תובעיה, כולם.

''הם נמצאים בעיצומה של מתקפה כללית נגד דמוקרטיות. נגד זכויותיהן של הדמוקרטיות להגן על עצמן, ונגד זכותה של ישראל, של העם היהודי, לחיות במולדת אבותינו, בארץ ישראל".

בנושא השואה אמר רה"מ נתניהו: "שליש מהעם היהודי עלה בלהבות. לא היינו יכולים לעשות דבר. כעת, לאחר השואה והקמת מדינת ישראל, הניסיונות להשמיד את העם היהודי לא פסקו. איראן מכריזה כל יום שהיא רוצה למחוק את ישראל מעל פני האדמה".

עוד הוסיף נתניהו: "עכשיו יש לנו את היכולות להגן על עצמנו. אני חושב שהלקח מאושוויץ הוא, ראשית, לבלום דברים רעים כשהם עדיין קטנים, ואיראן היא דבר רע מאוד, לא כל כך קטן, אמנם, אך עם נשק גרעיני זה יכול להיות הרבה יותר גרוע. אני חושב שהדבר הראשון הוא לבלום אותם. שנית, הם חייבים להבין שהיהודים לעולם לא יהיו יותר חסרי הגנה מול אלה הקמים להורגם".