נהג אגד הותקף באלימות

נוסע שעלה על קו 190 מראשון לציון לתל אביב תקף באלימות את הנהג בטענה שלא עצר לו בתחנה בעבר.

ערוץ 7 , כ"ו בטבת תש"פ

אלימות
אלימות
צילום: איסטוק

נהג אוטובוס בקו 190 של חברת אגד הותקף היום (חמישי) באלימות במהלך נסיעה בראשון לציון על ידי נוסע, לאחר שלטענתו הנהג לא עצר מוקדם יותר בתחנה.

בסרטון המופץ ברשתות החברתיות נראה הנוסע צועק, מנבל את פיו, מקלל בגסות את הנהג במשך דקות ארוכות ומתעמת עם נוסעים שמנסים להגן על הנהג.

בשלב מסוים התוקף השליך את משקפיו של הנהג ואף נמלט עם מכשירו הנייד. נוסעים באוטובוס יחד עם הנהג ניסו ללכוד אותו אך ללא הצלחה. במהלך המרדף הנהג נפל ושבר את ברכו ופונה לבית החולים.

בשל הגסות והקללות בחרה המערכת שלא לפרסם את הסרטון בכתבה.

דובר אגד, רון רטנר, מסר בתגובה: "מדובר בעוד אירוע הזוי ואלים של נוסע המתנהג בבריונות קיצונית כלפי נהג האוטובוס ונוסעיו. מבדיקה ראשונית של נסיבות האירוע התחוור שהעניין החמור התפתח ללא כל סיבה הגיונית או מוצדקת, נהג האוטובוס שהבחין שמדובר בנוסע גברתן המתנהג בחוסר יציבות על גבול הטירוף הפגין איפוק רב ולא נגרר ביחד עם הנוסעים לתגרה אלימה עם התוקף, אלא נותר לשבת על מקומו במשך דקות ארוכות. הערב תוגש תלונה במשטרה כנגד הבריון על תקיפה בנסיבות מחמירות והכשלת עובד ציבור במילוי תפקידו, כמו גם איום והפעלת אלימות כנגד נוסעי האוטובוס. אין בדעתנו לעבור לסדר היום לנוכח האירוע הקיצוני. ביטחון הנהגים והנוסעים התחבורה הציבורית אינו הפקר ואין בדעתנו להותירם חשופים על נפשם לאלימות בריונית קשה".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "עם קבלת הדיווח הגיעו למקום שוטרים שפתחו בסריקות אחר החשוד, נסיבות האירוע נבדקות".‎