לראשונה מזה 6 שנים: הפועל לא עוצרת

6 שנים לא ניצחה הפועל תל אביב חמישה משחקים ברציפות. הערב, למרות פיגור מוקדם הצליחה הפועל ת"א לעשות זאת כשניצלה יתרון מספרי

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ח בטבת תש"פ

לראשונה מזה 6 שנים: הפועל לא עוצרת-ערוץ 7
אוהדי הפועל תל אביב
צילום: פלאש 90

4 שנים עברו מאז הייתה הפועל תל אביב במקום החמישי בטבלת ליגת העל בכדורגל. אז, התארחו האדומים מת"א אצל הפועל כפר סבא וסיימה בתיקו 1:1. הערב, שוב התארחה הפועל ת"א בכפר סבא כששוב היה זה ממקום מושבה - במקום החמישי בטבלת ליגת העל בכדורגל.

וכאילו התגעגעה הפועל תל אביב לימיה הגדולים, זו לא התרגשה מפיגור מוקדם לאחר שבן רייכרט כבש נגדה בדקה השמינית והצליחה להפוך את התוצאה, הודות ליתרון מספרי בו הייתה לאחר הרחקתם של שני שחקני כפר סבא בתוך דקה אחת בלבד בתוספת הזמן של המחצית הראשונה.

בדקה ה-15 איזן מוטי ברשצקי את התוצאה וכאמור בתוך דקה בתוספת הזמן של המחצית הראשונה הורחקו שניים משחקני כפר סבא בשני כרטיסים צהובים שניים לחובתם, שניהם על אותו שחקן.

הראשון היה גרשון קופי כשביצע עבירה על עומרי אלטמן וכעבור דקה עשה זאת גם נועם גמון. גם מאמנם אופיר חיים הורחק, ובדקה ה-61 הפך מאור בוזגלו שחזר למגרשי הכדורגל לאחר חודשיים וחצי של היעדרות בשל מחלת הנשיקה, את התוצאה עליו שמרה הפועל ת"א עד לסיום.

כפר סבא, שלא ניצחה את הפועל ת"א באצטדיונה הביתי במסגרת ליגת העל בכדורגל מאז דצמבר 1995, רושמת הפסד נוסף באצטדיונה הביתי העונה בדרך חזרה אולי אל המקום ממנו באה - הליגה השניה.

הפועל ת"א? זו ממשיכה את המסע שלה אל עבר צמרת טבלת ליגת העל בכדורגל כשהיא משיגה ניצחון חמישי ברציפות, דבר שלא היה לה מזה 6 שנים וזו כבר עם 29 נקודות במקום החמישי, בו תישאר גם בתום המחזור בלי קשר לשאר התוצאות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il