"מהשראה למציאות"
נפתחה ועידת איגוד התאגידים

הבוקר נפתחת בפעם ה-12 הועידה השנתית של איגוד התאגידים העירוניים. ראשי רשויות, שרים ובכירים במשק מתכנסים לארבעה ימי ועידה.

תגיות: אילת
קובי פינקלר, אילת , א' בשבט תש"פ

נפתחה ועידת איגוד התאגידים-ערוץ 7
כנס איגוד התאגידים העירוניים באילת. ארכיון
צילום: קובי פינקלר

באילת נפתחת הבוקר (שני) בפעם ה-12 הועידה השנתית של איגוד התאגידים העירוניים. השנה מתכנסת הועידה תחת הכותרת "מהשראה למציאות".

כאלף אורחים וביניהם ראשי רשויות, שרים, חברי כנסת, מנכ"לים, אנשי תקשורת ובכירים במשק מתכנסים באילת לארבעה ימי ועידה, בכל הקשור לנושאים המאתגרים שבליבת העשייה המוניציפאלית.

יצחק בורבא, יו"ר איגוד התאגידים העירוניים, שמארח את הוועידה אמר "לאור המצב הפוליטי ולקראת הבחירות השלישיות, כאשר מזה תקופה ארוכה אנו נמצאים בסיטואציה של ממשלת מעבר ובין מערכות בחירות המשפיעות על תפקודו של השלטון המרכזי, מומחשת יותר מתמיד נחיצותן ומרכזיותן של הרשויות המקומיות, המאופיינות בעוצמתן וביציבותן. בוועידה הקרובה נפנה זרקור ממוקד למציאות העכשווית, לשאלות ולסוגיות הבוערות בימים אלו".

יצוין כי איגוד התאגידים העירוניים הינו גוף המרכז את פעילותם של כלל התאגידים הכלכליים והעירוניים הפועלים בכל הרשויות המקומיות בישראל. התאגידים מהווים את זרועות הביצוע של הרשויות המקומיות ברחבי הארץ ופעילים בהם כיום 600 תאגידים ובהם 300 תאגידים עירוניים ו- 300 עמותות עירוניות.