בירושלים אומרים תודה לתושבים מעורבים

ראש העיר העניק אות הוקרה לעשרה תושבים על התנדבותם רבות השנים למען תושבי ירושלים.

ערוץ 7 , א' בשבט תש"פ

ראש העיר עם התושבים שקיבלו אות הוקרה
ראש העיר עם התושבים שקיבלו אות הוקרה
צילום: דוברות עיריית ירושלים

בטקס שהתקיים הערב (שני) במעמד ראש העיר ירושלים, משה ליאון, נתנה העירייה אות הוקרה לעשרה תושבים על פועלם בהתנדבות למען העיר ותושביה.

זו פעם ראשונה שבה עיריית ירושלים מקיימת את הטקס במתכונת הנוכחית וזאת לאור מדיניותו של ראש העיר בתחום הטיפול וטיפוח הסביבה הקרובה לבית ובמטרה לחזק את הקשר, האחריות והאמון של התושבים לסביבת המגורים ולעירייה.

ראש העיר ליאון אמר כי "העיר ירושלים היא העיר היחידה בארץ בה כמעט כל תושב שלישי מתנדב, מתנדב למען החברה כולה, למען השכונה, למען החלשים ולמען בעלי החיים ועוד, ועל כך בהחלט יש לנו כעיר במה להתגאות".

"התמהיל הכל כך מיוחד שמרכיב את העיר ירושלים הוא ייחודי בארץ ובעולם, הביחד והלכוד הם אלה שהופכים את הירושלמים לאנשים טובים יותר ואכפתיים יותר. מיד עם כניסתי לתפקיד החלטתי לחזק את ידם של התושבים ולהוקיר אותם על האכפתיות והנתינה לעיר ולזולת. אני מודה לכל אחד ואחת מהזוכים והזוכות, בזכותם יש לנו עיר כל כך נהדרת", דברי ליאון.

רועי זיו זכה באות על פעילותו בפרויקט "רועי וחברים למען הקהילה" למעלה מ-15 שנים. זיאד ג'אדאללה קיבל אות על התנדבותו רבת השנים במגן דוד אדום כנהג אמבולנס.

רונן וייל קיבל את האות על תרומתו הנרחבת למען שכונת חומת שמואל בתחום הפיזי, התחבורתי ובתחום הניקיון. דאוד סיאם זכה באות בשל התנדבותו רבת השנים במינהל הקהילתי אבו תור סילוואן.

נעמי טובי קיבלה אות על פיתוח, ניהול ותחזוק גינה קהילתית בשכונת קטמון. ניר לוי זכה באות על תרומתו למען שיפור חיי התושבים בשכונת חומת שמואל בהיבטים פיזיים וקידום תחום הנוער והחברה.

זאביק אבינר קיבל אות על הקמת מרחב דיגיטלי ברשת החברתית פייסבוק למען תושבי העיר. רווית ואיציק כהן זכו באות על עשייה משמעותית למען הרווקות, הרווקים והבודדים בעיר ירושלים.

מייק יחיאל לייטר זכה באות בשל עשייתו במרחב הציבורי של דרום מערב העיר בכל נושאי קיימות, עיר ירוקה, הגנת הצומח והחי. חדוה וונדנברוק קיבלה אות על הקמת עמותת ירושלים אוהבת חיות.