לברון ג'יימס
לברון ג'יימס צילום: רויטרס

במשך יותר מיממה מאז מותו הטראגי של אחד מגדולי שחקני הכדורסל בכל הזמנים, קובי בראיינט, חיכו בארצות הברית ובעולם כולו למוצא פיו של שחקן אחד - לברון ג'יימס.

ג'יימס שנחשב לממשיך דרכו של בראיינט בליגת הכדורסל הטובה בעולם, כשבכל השנים היו צמודים אחד לשני בכל קטגוריה, הוא גם השחקן האחרון איתו דיבר בראיינט לפני מותו הטראגי בתאונת המסוק שלו בה נהרג יחד עם ביתו בת ה-13 ג'יאנה.

בזמן שבכל העולם ובארצות הברית בפרט, רבים קיימו מחוות לזכרו של אחד מגדולי שחקני הכדורסל בכל הזמנים, לא הצליח לברון למצוא את המילים בכדי להיפרד ממי ששיתף איתו פעולה במדי נבחרת ארה"ב באולימפיאדת לונדון ב-2012 שם זכו יחד במדליית הזהב.

"אני בכלל לא מוכן לזה, אבל הנה, פשוט אתחיל. קובי, אחי, אני יושב ומנסה לכתוב לך משהו, אבל בכל פעם שאני מנסה אני פשוט מתחיל לבכות. אני נזכר בך, באחיינית שלי ג'יג'י ובקשר שהיה לנו".

ג'יימס שרק יום לפני התאונה הטראגית עבר את בראיינט ברשימת קלעי כל הזמנים ב-NBA וקיבל ממנו שיחה בעקבות זה הוסיף וכתב: "לא חשבתי לרגע שהשיחה בינינו תהיה האחרונה. אני פשוט שבור. אני אוהב אותך אח גדול ומבטיח שאמשיך את המורשת שלך. אני מבקש שתיתן לי את הכוח מגן עדן ושתסתכל עליי. יש לי עוד המון מה להגיד, אבל אני לא מסוגל יותר לכתוב, עד שניפגש שוב. ממבה לנצח, ג'יג'י לנצח".