עמותת "באשר תלכי" המלווה נשים חרדיות ודתיות בישראל במצבי פרידה וגירושים מבקשת לגייס היום כחצי מיליון שקל לטובת המשך הפעילות.

בתהליך גירושין נאלצת האישה פעמים רבות להתמודד עם ביקורת חברתית קשה שעשויה להגיע עד מצב של בידוד מוחלט, חרם משפחתי, היעדר תמיכה נפשית וכלכלית, סחיטה, בריונות, וחוסר ידע מוחלט על זכויות חוקיות שמגיעות לה.

בעמותה מסבירים כי מדובר ביוזמה חסרת תקדים שהביאה לשינוי שיח ושינוי תפיסה מחשבתית שהיתה מקובלת במגזר החרדי.

הקמת העמותה מהווה למעשה כתובת שהיא בית לכל דבר: סיוע משפטי, מידע על זכויות, תמיכה נפשית ואף סדנאות מעשיות כדי לדעת לחיות לבד. העמותה שצמחה בתוך המגזר החרדי, ומלווה על ידי צוות מוביל ועשרות מתנדבות ומתנדבים יוזמת שינויים הכרחיים ומייצרת תהליכים מאחורי הקלעים.

על מנת להמשיך לייצר את התהליך זקוקה העמותה גם למשאבים כספיים ותרומות, לאפשר פעילות מקצועית בשטח. יותר מ-3000 נשים חרדיות כבר נעזרו בסיוע כזה או אחר של 'באשר תלכי', ומספר הנשים שמחכות לקבל מענה רק הולך וגדל.

לכן, יצאה העמותה עכשיו בקמפיין גיוס המונים לטובת גיוס של חצי מיליון שקל על מנת כדי לאפשר לתת מענה לכל הפניות, לספק לנשים אפשרויות של שבתות מסובסדות יחד ולהוציא מדריך להורים ולאנשי מקצוע, כיצד לסייע לילדים לעבור תקופה זו במינימום כאב.

עמותת 'באשר תלכי' יוצאת לקמפיין גיוס המונים ביומיים הקרובים לטובת גיוס של כחצי מיליון שקל ע"מ להרחיב את הפעילות החשובה