הלווית רעות שוורץ ז״ל
הלווית רעות שוורץ ז״לצילום: באדיבות המצלם

רעות שוורץ (27) ממעלה אפרים שנהרגה בתאונת הדרכים סמוך למושב ארגמן בכביש 90, הובאה למנוחות אמש (רביעי) הבית העלמין בשדמות מחולה, שם מתגוררים הוריה.

רעות היא בתו של סגן-אלוף במיל' הרב גבי אלמשעלי, לשעבר ראש הענף לאיתור נעדרים בצה''ל. רעות הותירה אחריה בעל ושלושה ילדים קטנים.

מוועד היישוב שדמות מחולה, שבו גדלה ומתגוררים הוריה, נמסר אתמול ''בצער רב וביגון קודר, מודיעים על מותה בטרם עת של רעות שוורץ ז"ל, בתם של חברנו, אורה והרב גבי אלמשעלי שנהרגה הבוקר בתאונת דרכים בבקעה''.

שלמה זערור מתנדב זק״א בזירהזק"א

שלמה זערור, מתנדב זק״א שטיפל בזירה, סיפר: ״מדובר בתאונה קשה ומזעזעת עם מעורבות רכב פרטי ומשאית. כשהגעתי למקום ראיתי מראות קשים מאוד. הרכב הפרטי היה מתחת למשאית כשהוא מרוסק לגמרי מעוצמת ההתנגשות. לוחמי האש חילצו מתוך הרכב אישה בת 27 כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעות קשות מאוד. פרמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. צוות מורחב של מתנדבי זק״א מחוז ש״י וצפון טיפלו בגופת ההרוגה ובאיסוף הממצאים במשך מספר שעות בזירה הקשה. גופת ההרוגה הועברה למכון אבו כביר להמשך הזיהוי והבאתה לקבורה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה''.

ראובן ראובן, מתנדב זק״א, סיפר ״בעיניים דומעות ובלב כואב טיפלנו הבוקר באישה צעירה, אם לילדים קטנים שנהרגה בתאונה המזעזעת. קשה לחשוב שרק מתחילת שנת 2020 טיפלו מתנדבי זק״א בלמעלה מ-18 הרוגים כתוצאה מתאונות דרכים. שמרו על כללי הבטיחות כי מחכים לכם בבית״.

הפרמדיק אסף חן וחובש רפואת חירום במד"א שי שדה סיפרו: "מדובר בתאונה קשה מאוד, המראה היה מזעזע. ראינו רכב פרטי מעוך לחלוטין בין המשאית למעקה הבטיחות, בתוך הרכב הפרטי נלכדה צעירה שהייתה לבדה ברכב. בזמן פעולות החילוץ של הכבאים וסיוע כוח רפואה של צה"ל, ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה עם פגיעה מערכתית קשה, ללא דופק וללא נשימה ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. נהג המשאית שהיה נסער מאוד, קיבל טיפול רפואי במקום".