מצעד הטרנדים הלוהטים בשמלות כלה לחורף 2020

בעיצומה של עונת החתונות, תפסנו את מעצבות שמלות הכלה המובילות לשיחה צפופה על טרנדים בלבן.

תגיות: אופנה
טובי הירשלר , ד' בשבט תש"פ

מצעד הטרנדים הלוהטים בשמלות כלה לחורף 2020-ערוץ 7
מראה חלק בעיצוב חיה אמסלם
צילום: אלעד אדמוני

עונת החתונות בעיצומה ואיכשהו, השיח אודות הכלה ובחירותיה האופנתיות, אינו יורד מסדר היום.

כשמדובר ביום הגדול, מעוניינת הכלה להיראות במיטבה ולהרגיש הכי מיוחדת ביום המאושר. תהליך הבחירה של שמלת הכלה כמו שמלות הערב שיצעדו לצידה בדרך לחופה, הוא תהליך מורכב שמכיל כמויות של רגש, ניואנסים דקיקים וכמובן העדפות אופנתיות וחיבור לטרנדים הכי חמים בתחום.

כדי לעשות מעט סדר בתהליך ולשפוך אור על הדגמים הנכונים והבחירה החכמה ביותר, כינסנו 2 מעצבות מובילות בתחומן:

חיה אמסלם- מעצבת שמלות כלה וערב בעלת סטודיו מצליח בבני ברק וחני ויצמן, מעצבת שמלות כלה בסטודיו פרטי בכפר חב"ד, מגלות את הטרנדים החמים ואת הטיפים שיעזרו לך לבחור את שמלת החלומות באירוע הקרוב.

בתור מעצבות מובילות מדגישות השתיים את הגישה האישית שמלווה את תהליך הבחירה מרגע התכנון עד השלב הסופי והמוגמר.

חיה אמסלם מדגישה את הסיבה למיקום הסטודיו דווקא בחצר ביתה: "התחושה הביתית מבחינתי זה הבסיס לעבודה עם כלות. לכן, למרות שהעסק שלי גדל והתרחב, היה חשוב לי לשמר את מיקום הסטודיו צמוד לבית, עובדה שמשרה עלי ועל הכלה שמולי, תחושה חמה, אישית וביתית".

המעצבת חיה אמסלם בפעולה
צילום: חיה אמסלם

המעצבת חני וויצמן בחרה לעסוק אך ורק בעיצוב שמלות כלה כדי לתת את מלוא תשומת הלב לכלה בבחירת השמלה שתצעיד אותה לחייה החדשים: "כשכלה קובעת איתי, אני משתיקה את כל הרעשים מסביב ואני רק עם הכלה, החלומות, הסגנון, ההתאמה האישית וההקשבה לאורך כל הדרך.

המעצבת חני ויצמן והשמלות בתצוגת אופנה באירוע wewomen
צילום:יח"צ

מבחינת טרנדים והעדפות אישיות, קיימת מגמה כללית, אותה שואבות המעצבות מהמסלולים החמים של תצוגות האופנה בעולם.

חיה אמסלם מצביעה על מגמת הבדים הנשפכים והשמלות הפחות נפוחות. "כלת החורף 2020, תעדיף מראה קלאסי מלא בד ותוותר על מראה קצפות מוגזם של הדור הקודם"

בגזרת הטרנדים נמצא את הבדים הקשיחים, חריזה מרובה, דוגמת נוצות, בדים תלת מיימד ואפילו צבע הכסף שזוחל את הדגמים הצחורים של שמלות הכלה.

טרנד הנוצות בעיצוב חיה אמסלם
צילום: אלעד אדמוני

"בחורף 2020 נראה גם גיפיור מודרני ובדים מחורזים במוטיב ענפים" מסכמת חני וויצמן את הטרנדים השולטים בקולקציית הכלות החורפית שלה.

חריזת ענפים בעיצוב חני ויצמן
צילום: אלמוג גבאי

"היופי בעבודה עם שמלות כלה וערב הוא יד הדמיון שמתפרעת כאן בהתאם לחלומה של המחותנת, משפחות המחותנים והכלה עצמה. מחלקת הבדים הלבנים כבר מזמן אינה משעממת, המבחר, האיכות והמעוף בעיצוב, הוא שהופך את הדגמים לכאלה שמגשימים חלומות" מסכמת אמסלם את חווית היצירה שלה בסטודיו".

המעצבת חני וויצמן מגלה טיפ חשוב נוסף לכלות החורף: " זר הכלה הוא מרכיב חשוב מאד בלוק הכללי. לכלות החורף אני ממליצה על פרחים בגוונים חמים כמו פלטת האדומים. לכלה הקלאסית אני ממליצה פרחים בכל גווני הלבן בדגש על פרחים גדולים ובשרניים, בעלי נוכחות שיוצרים מראה עשיר וכבד יותר"

קולקציית החורף החדשה של חני וייצמן מתאימה למגוון סגנונות עיצוב. החל מהמראה החלק לגמרי, דרך שמלות עשירות יותר בשילוב עבודת יד וחריזה מרובה ובגוונים שונים של לבן.

קולקציית חורף 2020 של חני ויצמן
צילום: אלמוג גבאי

חריזה כסופה בעיצוב חני ויצמן
צילום: אלמוג גבאי

בקולקציית חורף 2020 של חיה אמסלם מופיעים דגמים בעלי משחקי שקיפות עם בסיס צבע גוף שיוצר עניין ומעדן את המראה הכללי. מוטיב הנוצות והבדים הנשפכים חוזר על עצמו במגוון צורות בדגמי הקולקציה החדשה.

שמלה מקולקצית החורף של חיה אמסלם
צילום: אלעד אדמוני
משחקי שקיפות בקולקציה של חיה אמסלם
צילום: אלעד אדמוני

שיהיה במזל טוב!